Jump to content
Българският форум за музиканти

Bass Song


Recommended Posts

Еми тука понеже един приятел си остави баса за некой друг ден в нас и аз се вдъхнових нещо, та ей тва е резултата:

 

Bass Song

 

П.П. Сори за грешките, ама е импулсивно :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тука понеже един приятел си остави баса за некой друг ден в нас и аз се вдъхнових нещо, та ей тва е резултата:

 

Bass Song

 

П.П. Сори за грешките, ама е импулсивно :blush:

супер е харевам този на4ин на свирене виктор уутън харесваш ли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно парче! Импулсивното се усеща много и леко ми влиза в графата с хубави мелодии чути тук! Дай боже по-често да ти оставят басове така :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Приятно съм изненадан от коментарите. Мислех си че никой не го е чул, щото темата постепенно изчезна от активност, та днес реших да я потърся :music:

 

Баса за съжаление не мога да кажа какъв е, щото абсолютно нищо не пише на него. Прилича ми на правен някакъв, ама ще питам човека, като дойде и ще съобщя.

 

Записван е директно в пулта, като малко са вдигнати средите и високите от самия пулт. Не съм му правил никакви корекции, щото беше 6 сутринта и не бях спал от 30 часа, та хич не ми беше до смесване.

 

Относно Уутън - мдааааа...кефя му се доста. Може да се каже, че от него съм се учил по отношение на баса :)

Макар че ми е трудно да преценя той или Лес Клейпул ми е по-любим :rolleyes:

Редактирано от Chrysalid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса темата. Не се сдържах и драснах нещо отгоре . Дано нямаш нищо против и надявам се не съм я развалил много. Ето:http://media.putfile.com/bass-i-az

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Значи за баса в крайна сметка се оказа следното:

бил е притежание на басиста на P.I.F. и е правен от някакъв майстор в Пловдив, а хардуера и електрониката е от Warwick.

 

 

П.П. Fashion - хубавко е станало :thumbs_up: Що не го разработиш. Мисля, че ще стане яко. БТВ чистата китарка накрая е много пичовска. Малко ми напомня на Мерилиън като саунд.

Редактирано от Chrysalid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Fashion - хубавко е станало :thumbs_up: Що не го разработиш. Мисля, че ще стане яко. БТВ чистата китарка накрая е много пичовска. Малко ми напомня на Мерилиън като саунд.

Радвам се ,че ти е харесало. Ако намеря повече време ще го завърша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби евала,много готина идейка! :rolleyes: Трябва да го питам Емо за тоя бас че ми стана интересно. :blink:Fashion..с тия китарки е станало муцка! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):)

 

Много добро !!!! Много добре изсвирено и много приятно измислено !!!!

--------

Лично мнение - такава шумна и ангажираща китара само го разваля ! Ако ще има друг инструмент отгоре, то той трябва да е доста дискретен - тук основният разказвач е баса, всичко останало трябва да допълва баса, и то не постоянно !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.