Jump to content
Българският форум за музиканти

Познавач на китари


Mihael

Recommended Posts

интересувам се дали някои би могъл да каже каква е марката на една китара само като я види.... защото намерих една много стара(На около 30-40 години Ел. Китара) и много ми е интересно каква и е марката

...

това е тя :)

 

preview_b3316a2d.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съветска орфейка :) :) :ph34r:;)

продай ми я ! изглежда мноу яка

сигурно са опитвали да копират петолъчката ;):D :D

кви пари искаш ??????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е за продан.. опитвам се да я накарам да изкара некоя нота... че да се почувствам и аз малко музикален...

а характеристиката и мнението ви искам за да знам какво да правя при ремонта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Орфей е и според мен.

Каква характеристика искаш да ти се каже?Това не е двигател с вътрешно горене!?

А за мнение за ремонт, дай малко повече снимки и също да са с по-голяма разделителна способност, че да се виждат детайлите и тогава....

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересувам се дали някои би могъл да каже каква е марката на една китара само като я види.... защото намерих една много стара(На около 30-40 години Ел. Китара) и много ми е интересно каква и е марката

...

това е тя :)

 

preview_b3316a2d.JPG

 

 

Почти готов съм да се обзаложа,макар,че снимката е твърде лоша /като композиция/,че това е MIGMA /ГДР!/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още 1 глас за Орфей...мисля че 1 френд от форума 1но време имаше такава китара - за ремонт,кво да ти кажа...няма да е кой знае какво,както и да я моднеш...грифа е дебел...,ама може да се изтъни...иначе адаптрите са най-зле,ако сложиш кремонски хъмбъкери...(е,ако имаш амбиции може и по-добри) ще е мно по-яко...

а,между другото мога да ти продам комплект хъмбъкери от моя Джаксън да си я моднеш...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кремона.

...модел ... от 150лв(70-те години).

...както винаги-абсолютно прав!Аз още си държа същата от ученическите ми години-носталгия,кво да правя,пък и ми беше първата купена със собствени пари...

Кухарката също е КРЕМОНА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак да споменем....!

Китарата е Кремона.Първата ми ел.китара беше Кремона - от другия модел(165лв.) - същият гриф,същата "електроника",малко по-различен контур и дебелина на тялото,и същото червено.Гледал съм ги двечките на витрината на муз.магазин с месеци,докато събера пари и реша - коя ще да е изборът!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.