Jump to content
Българският форум за музиканти

Помогнете ! Търся дръм-магазини !


Recommended Posts

Здравейте! Отдавна си събирам пари за барабани,гледам из нета тва онова,обаче...незнам от къде да си купя...Не съм от София.Търся си нещо качаствено до към 1500-1700 лв.най-много с чинелите.Можете ли да ми дадете съвет като за начинаещ...Интересува ме къде са магазините за барабани в София..знам само един на Ямаха на ъгъла на Аспарух и Патрарха.ама там сега има май само 1 Стаг ! а в този големия yamaha music strore на искарско шосе има ли сет-ове? мерси предварително !!! :)

Редактирано от tekknec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста сетове(Ямаха-3сета,Премиер-1сет,Стаг-4сета),но за тези пари можеш да си вземеш само Ямаха Райдин или някой Стаг,за да ти останат някакви пари за чинели.В xxxx има един Сонор за 860 лева,можеш и него да отидеш да погледнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,предлагам ти да отидеш в Ямаха Дръмцентър.Той се намира на улица "Раковски" No. 138(ъгъла с Аспарух).Телефон: 02/985-65-45.Е-mail: drumcenter@protechnica.com Аз пазарувам само от там.И аз не съм от София.По тази причина си поръчвам стоки от магазина им,чрез куриер :) Това мога да ти предложа аз.Магазина е много добре зареден ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам на пича да си вземе хубав сет и после чинелки малко по малко

няма смисъл да вземе някой стаг и после да си го бие в главата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле,мерси ! Спаз е прав,предпочитам да си зема по скъпи а 4инели после малко по малко...ямаха райдин ми харесва наистена или стейдж къстъм-а също...къде мога да ги видя и пробвам тея барабанки? Drummer_93 как така си поръчваш чрез куриер? а в този магазин има само един стаг(неискам стаг е ;) или амати)) хехе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле,мерси ! Спаз е прав,предпочитам да си зема по скъпи а 4инели после малко по малко...ямаха райдин ми харесва наистена или стейдж къстъм-а също...къде мога да ги видя и пробвам тея барабанки? Drummer_93 как така си поръчваш чрез куриер? а в този магазин има само един стаг(неискам стаг е ;) или амати)) хехе :)

Ами обади се ,питай и ще ти кажат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле,мерси ! Спаз е прав,предпочитам да си зема по скъпи а 4инели после малко по малко...ямаха райдин ми харесва наистена или стейдж къстъм-а също...къде мога да ги видя и пробвам тея барабанки? Drummer_93 как така си поръчваш чрез куриер? а в този магазин има само един стаг(неискам стаг е ;) или амати)) хехе :)

 

Аз взех една тама и след това чинели малко по малко ама и тях бавно за да са хубави. Не, че съм със sabian навсякъде, ма се пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в магазина на улица Аспарух има тамън 2!!! сета Стейдж Къстъм разпънати плюс един Премиер, не знам как реши че има само един Стаг.иначе друг има на булевард Искърско Шосе и там има разпънати. Като за първи барабани, ако си решил да взимаш нови, аз горещо ти препоръчвам Ямаха Райдийн, а ако ще се занимаваш по-сериозно и Стейдж Къстъм. разходи се до Пепи Славов да видиш какво има като стари сетове преди да взимаш обаче, може да ти хване нещо на старо окото.ааа, при него също има Стейдж разпънат ма е малко тясничко:drummer:Виж вече чинели горещо ти препоръчвам да купуваш на старо, защото цените на ново са безумни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В xxxx има 3 сета на Сонор.Съответно 505, 2005 и 3005.Първия е 850, втория окоо 1800, а третия повечко :P

Редактирано от Strori
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Аспарух има наистина едни Премиер. бяха около 1200- 1400лв, не помня сега. не знам само кои са по-добри в сравнение с Rydeen-а. по принцип всеки знае колко бедни и скъпи са нашите магазини....:P защо не пробваш да купиш онлайн от немските напр. имат шипинг за Е съюз, и сега вече може и до нас да е ОК. до Гърция напр гледах 4е един сет от 440Евро ставаше с ддс и шипинг 600Евро. просто виж кък и как ще ти е по-евтино. ето линкове:

tuk

tuk

i tuk

tuk

 

един съвет: за тези пари си вземи само барабани. за чинели по-натам и по - качествени! никога няма да съжеляваш, а пък и държат цена :P

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле колко отговори...мн ми помагате ! ами кой сет по добре звучи? рийдъна,сонор 2005 или стайдж къстъм-а? не зависи ли и от тва с кви кожи са? ами в Форса за 1800 са с чинелите нали?

На Искърсо шосе много комплекти ли има ? пак мерси,съдръмъри :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички цени са БЕЗ чинели, кое как звучи е относително, лично аз ти препоръчвам Стейдж Къстъма, но ако си на бюджет, грабвай Райдийна. На Искърско има няколко сета, ма не помня точно колко...обади се и питай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото на Искърско шосе пича ми даде да пробвам сетовете и на мен лично ми хареса най-много Премиера,но най вероятно заради кожите и настройката.

Премиера струва 1670 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тоя магазин на пепи славово къде се намира? улица? а други магазини освен 2та на ямаха и раисинг форс-а ??? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.