Jump to content
Българският форум за музиканти

Factor New Line


Steve_Vai

Recommended Posts

Купих си акустична китарка "Фактор" с активна електроника! :) Много ми хареса като тембър и излъчване!!!

Дайте мнения ако сте чували този модел.

 

Аз съм удивен! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал само една електрическа с марка Фактор ... на един неизявен обаче член на форума :)

доста беше зле неговата .... той се оплака ,че доста бързо паднали сякви там покрития (на ръчката най-вече) пък и доста тунинг и беше правил (дълбане в дървото, смяна на presure pad болтовете и не помня още к'во) .....

Акустичните не знам как са им , но тази определено мога да кажа ,че беше доста недомислена и с адски некачествени материали !

 

Стиви , надявам се да намаш проблеми с твойта ,че аз от тая за жалост просто бях адски разочарован !

Честита да ти е :)

Редактирано от Rust
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи за какви пари ? Защото аз си взех едно копие на Лес Пол за 200лв и съм доста доволен, а и пък тези дни се оглеждам и за някоя готина китара с метални струни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си акустична китарка "Фактор" с активна електроника! :godbless: Много ми хареса като тембър и излъчване!!!

Дайте мнения ако сте чували този модел.

 

Аз съм удивен! :D

Аз съм чувал само добри неща за тези китари,,, :D:D :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: със здраве да си я ползваш ти знаеш как

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си акустична китарка "Фактор" с активна електроника! :blink: Много ми хареса като тембър и излъчване!!!

  Дайте мнения ако сте чували този модел.

 

Аз съм удивен! :lol:

Аз съм чувал само добри неща за тези китари,,, :lol::lol: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: със здраве да си я ползваш ти знаеш как

Мерси, колега!

Ще опитвам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееееееее ми аиде честито!!!!! да ти е жива и здрава и да я скъсаш от дрънчене :blink: ама 250 лв - с активна електроника много малко пари са това бе!!!!! :lol: ако знам че са хубави ще си зема и аз, макар че за акустични съм фен на ямаха и ибанез :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дай една снимчица да го видим това чудо :lol:

Аз мойта акустична орфейка все не се наканям да я оправя, грррр... :blink: Ама нали уж съм на вълна електрички...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Я дай една снимчица да го видим това чудо :lol:

Аз мойта акустична орфейка все не се наканям да я оправя, грррр... :blink:  Ама нали уж съм на вълна електрички...

Скоро ще постна снимки :lol:

Може и звук. Ако искате, де :violin:

Редактирано от Steve_Vai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.