Jump to content
Българският форум за музиканти

For You From Mortisius


Recommended Posts

http://media.putfile.com/For-you-67-33

ето още едно парче от моя милост mortisius.записът е правен зимата 2003/2004 година в Пловдив с тогавашната ми банда.записа не е перфектен ,даже и средно качество не е.тва парче ми е доста скъпо поради ред причини,спомени от пловдив,определен(неопределен) :) човек,групата.липсват вокалите защото така и не намерихме скопец да я изпее.дано ви хареса.

 

 

 

 

see ya

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхитна е баладата...представям си как ли ще е при по-качествено записване..поздравления.

 

А вокал е излишен според мен. Може спокойно да се замени с едно красиво соло. Някак дори ми напомня на Марти Фридман..в акустичната партия...(това не е порицание!)

 

Браво. Ех да можех и аз така..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхитна е баладата...представям си как ли ще е при по-качествено записване..поздравления.

 

А вокал е излишен според мен. Може спокойно да се замени с едно красиво соло. Някак дори ми напомня на Марти Фридман..в акустичната партия...(това не е порицание!)

 

Браво. Ех да можех и аз така..

 

 

благодаря,радвам се че ти е допаднало.ти си първият човек който ми казва че напомням на Марти Фриидман.и не мога да го приема като порицание в никакъв случай.ама си мислех,че съм в малко по друга посока,10х ман.

 

....как ще ги стигнем големите....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много приятна балада си направил, Пламене! Ужасно много ме израдва! Правиш много качествена музика, приятелю! Давай все така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна балада си направил, Пламене! Ужасно много ме израдва! Правиш много качествена музика, приятелю! Давай все така!

поклон до земи.благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, ама много ми хареса! :wub:

чудесно изпълнение!

Поздрави!

много се радвам че ти е харесало.

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.