Jump to content
Българският форум за музиканти

Mp3 Player 20gb


Recommended Posts

Купих на старо плеара,който работи точно 2 дена и отказа.ходих в JAR и в други сервизи в монтана и враца,но ми казаха че не могат да го поправят.Моля ви дайте някакви координати на сервиз,майстор и т.н.Ако трябва,ще го занеса и в софия .Благодаря предварително.0899120536

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих на старо плеара,който работи точно 2 дена и отказа.ходих в JAR и в други сервизи в монтана и враца,но ми казаха че не могат да го поправят.Моля ви дайте някакви координати на сервиз,майстор и т.н.Ако трябва,ще го занеса и в софия .Благодаря предварително.0899120536

emo_cv@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво му е.Просто угасна.Проблемът е не какво му е,а в това че в сервизите изобщо не ремонтират подобна техника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Плеара пише TCM което е някаква търгожска марка.HDD-Toshiba.Благодаря че се отзовахте.Вчера го пратих в София по един приятел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да казвам лоши думи или да убивам надеждите ти, но тази марка ТСМ са някак... не знам как да се изкажа по-внимателно. Правят от лаптопи до ютии, като се минава през ДВД устройства и какво ли не. Имам техни слушалки и никак не съм очарован от качество, а струват парички. Ако се е появил проблем с HDD-то на плеъра, просто не знам кой ще го поправи. А за сервиз на тази фирма в БГ не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам не е точно така - TCM не произвеждат нищо, а само си лепват името върху разни стоки :) Имат както сполучливи неща така и не до там ... преди доста години имах mp3 JVC, а брат ми TCM - еми TCM-а още работи а JVC-то замина доста отдавна ... та относителна работа е ... ако случиш на модел и партида си ок ... нещо като Behringer

 

Дано успеят да ги оправят плеъра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.