Jump to content
Българският форум за музиканти

Поръчах си китара-дали ще дойде?


serengeti

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 43
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе я кажете - някой може ли да каже някакви впечатления за тая китара? Заслужава ли си парите? Гледам има си Флойд, ама като е такава цената да не да е минал покрай Флойд. Серенгети - ти като я поръча тая китара - пристигна ли? Кажи си мнението за нея.

 

Нещо взех да се замислям дали има голям смисъл като за първа 7-струнна да си взимам нещо ептен скъпо (още повече, че ако е скъпо, няма да е скоро) пък тая май ми хареса - цената хубава, ама ми трябва и някакво мнение. За марката нищо не знам, ама като се разтърсих в томан-а - гледам в най-продаваните китари само от тая марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно таз китара я бях нацелил преди време..

Симпатяга е :metalist:че е ефтино копие на Ибанес=а е..ма може и да е сходна като качество..

и на мен ми е интересно нещо повече около китарата.

Като дойде пич да постнеш некой звук и впечатление.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,мертека пътува незнам кога ша дойде.Сега нямам китарка и само кадето не я сънувам тая.Но доколкото гледам ревюта тази марка едни я плюят други хвалат-явно е кво ти се падне.Иначе не очаквам кво знае колко ша си зема некое джаксънче на старо и ше си го права по натам като се опарича че са и други боклуци си напазарувах.Аре със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A тия от митницата ще ти звъннат ли на GSM -а ,(ако си дал де) ако нещо се обърка като дойде китарата?

Да кажеме че не си получиш известието примерно..

 

Ако закъснееш при получаване слагат ли ти някакви такси престой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Заслужава ли си парите? Гледам има си Флойд, ама като е такава цената да не да е минал покрай Флойд. ...

 

След няколко месеца дебнене си купих моята седемструнка (Washburn с FR и Buzz Feiten + егати солидния hard case) от music123.com за точно 189 долара (беше намалена с 10-20 долара, щото има едно малко отчупване на боята в долната част на тялото, дето въобще няма никакво значение за нищо и даже не се и вижда много-много). Евтина-евтина, ама грифът й е като на Ibanez, та свиря на нея по-лесно, отколкото на стратокастър, и въобще съм супер доволен от почти всичко (само ъпгрейднах бридж-адаптера).

Тия Harley-не-знам-какво-си определено ми се чинят по-куча марка, ама не бих се учудил и от тях да става нещо читаво; освен това поне на пръв поглед ми се струва, че направили точно същото, което и Washburn (в първата секунда почти я припознах с моята като дизайн и конструкция), ама да изчакаме колегата да си я получи, да я пипне и да разкаже от първа ръка как е:greenangel:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A тия от митницата ще ти звъннат ли на GSM -а ,(ако си дал де) ако нещо се обърка като дойде китарата?
Тия от митницата вече нямат нищо общо. Няма митница между България и другите държави от ЕС. Ако някой трябва да звъни на GSM-а, това трябва да е спедиторът.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A тия от митницата ще ти звъннат ли на GSM -а ,(ако си дал де) ако нещо се обърка като дойде китарата?
Тия от митницата вече нямат нищо общо. Няма митница между България и другите държави от ЕС. Ако някой трябва да звъни на GSM-а, това трябва да е спедиторът.

 

 

а дано че и аз съм също на тръни щото поръчах една китарка ама...ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.