Jump to content
Българският форум за музиканти

ЧУЙТЕ ЕДНА БЪЛГАРСКА БАНДА!


Black Bird

Recommended Posts

ЧУЙТЕ ЕДНА БЪЛГАРСКА БАНДА!

http://www.myspace.com/clearland

:):rolleyes::)

 

ФЕН СЪМ! Е ТВА Е >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> жалко че не съм чул..

МИСЛЕХ СИ ДРУГИ РАБОТИ в последно време....

 

Вокалите на места ми звучат МАгелан една моя МНОГО любима банда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле :lol:, а на тоя пич соловите композиции са "Perpetual Burn" 2 :)

Редактирано от starfish
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е много добре . Тъжно е 4е пи4овете са само двама - 4удя се защо в БГ не може една цяла група да се направи ..... а ина4е е жалко 4е не е 1988-90 година ... с тея пар4ета можеха да направят фурор.... мен ли4но ме кефят но като гледам тенденциите в погледните 10-15 години .... добре 4е е Европа щото групи като ТОТО отдавна щяха да са в историята ... за жалост... Цеко :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О аз ги знам ClearLand още от 2003та година. Имам им и диска - много е готин и няма да съжалявате ако си го купите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, явно не си обърнал внимание - все пак става дума за Косьо Джамбазов ( My Space Profile ) . Вокала да не е Съни? Че така по име не мога да се сетя. Това е една малка част от всичко, което Косьо има зад гърба си като записи и стил.

Оная вечер чух много по-нови техни работи. А иначе миналата година в друга формация щяха да подгряват Уайтснейк в Каварна ...

Аз и преди съм казвал, че за мен Косьо е рок китарист Но. 1 на България. Освен това е от Варна :) А тия записи в частност, са май по-старички така ако не ме лъже паметта. Сега има и доста по-интересни техни неща ...

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам. За първи път ги чувам-виждам :)

Видях че Косьо ме е аднал и се изкефих на тази му формация с този певец :)

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то е дълга история, но в момента Косьо работи с Нелко Коларов, когато Нелкича е в БГ (Варна) и не е на някое турне с Николо Коцев (както постоянно се случва).

 

Трябваше да ги чуеш когато репетираха (в студио Мецофорте Варна) за концерта на Уайтснейк ... - щяха да съборят читалище Маяковски от бичкия, и стила им беше баш хеви тогава :)

Друг път ще ти разправям подробности :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Аз пък тъкмо щях да добавя, че Косьо изобщо не пее по-зле :) Има страшно висок глас и пее почти 1:1 Горан Едман (един от вокалите на Малмстийн) :)

 

:):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.