Jump to content
Българският форум за музиканти

най-бързите барабанисти в света


Recommended Posts

Малък не мое да ти е 21 см....ама с тия 16-тини в 240 ме разби....аз над 190 (и то трудно много) 16-тини НИ МОА

Тва за х*я се шегувах :rolleyes:! Просто исках да кажа, че се дразня на неща от сорта "кой е по-бърз, на кой му е по-голям"!

 

Свири от пръсти с възможно най-малко движение от китки, лакти и рамена. А и 240 е доста на теория, това е само на Practise Pada или на малкото барабанче, а и не ми е като хората все още... до няколко месеца вече ще е за повече време и по изравнено и надявам се пуснато в практика :). Иначе ако тръгна по томовете темпото ще спадне естествено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дани, евала, бате!!! Кефи ли те бързината? Щото мен ме кефи до .. ебати оргазма, честно!!! Като чуя набивки с готин саунд особено, няма да ти казвам к'во ми става. :lol: 9 см по-дълъг, хахахахахах! :-Е

240 е супер, ама колко време го държиш това? А от лакти можеш да добавиш акцент, м/у другото. Погледай малко Flo Mounier и ще усетиш, че при КРААААААААЙНО бързите темпа вече не се издържа само с китки и трябва още нещо да мръднеш. :) А тогава ще усетиш как ти пулсира сърцето и как направо танцуваш с палките в ръце. :) Е т'ва е тръпката, ама малко хора я разбират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм бесни единици и двойки от Вини Колаюта, Дейв Уекъл, Саймън Филипс, в момента ми бяга името на барабаниста на "Дистракшън", който също е огромен звяр, да не говориме за краката на мистър "Антракс", който може да разплаче много бързаци, защото освен че е бърз е и РИТМИЧЕН! На Майк са му платили да участва за цвят и да мине за конкурс, защото всъщност то си е дебилиада. Безсмислено е да се прави неразличим от ухото грохот, в който само много надценил себе си човек може да чуе музика...

А колкото до споменаването, че тук във форума сме комплексари - никой никого не кара да контактува с нас. Освен това, върха на безпомощността на собственото неможене и желанието да си в светлината на прожекторите без да имаш качества за това, е да даваш за пример някой друг, който и хабер си няма за теб, да го защитаваш и да се пениш от негово име и за неговата кауза.

Хей ти, плювалника по съфорумците: ТИ КАКВО МОЖЕШ, КОЛКО СИ БЪРЗ, КАКВА МИСЪЛ ИМАШ, КОЛКО НЕЩА СИ ЗАПИСАЛ, В КОИ СТУДИА, В КОЛКО БАНДИ СИ СВИРИЛ, КАКВО СИ ОСТАВИЛ СЛЕД СЕБЕ СИ, освен омерзението и злобата към себеподобните си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малък не мое да ти е 21 см....ама с тия 16-тини в 240 ме разби....аз над 190 (и то трудно много) 16-тини НИ МОА

Тва за х*я се шегувах :lol:! Просто исках да кажа, че се дразня на неща от сорта "кой е по-бърз, на кой му е по-голям"!

 

Свири от пръсти с възможно най-малко движение от китки, лакти и рамена. А и 240 е доста на теория, това е само на Practise Pada или на малкото барабанче, а и не ми е като хората все още... до няколко месеца вече ще е за повече време и по изравнено и надявам се пуснато в практика :). Иначе ако тръгна по томовете темпото ще спадне естествено!

 

Е да верно аз не ползвам пръсти почти изобщо...не мога да свиря достатъчно силно с пръсти и наблягам на китки...но мисля че и с китки може да се достигне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имперор,

мерси, щото ми отне нуждата да пиша поста, който ти написа. Нека го броим за двоен твоя пост.

Пич, ходи си гледай скоростите, тука има достатъчно хора (не аз), които се занимават с музика. Ти си гледай състезания.

Боже, дебилщини, Боже....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТИ КАКВО МОЖЕШ, КОЛКО СИ БЪРЗ, КАКВА МИСЪЛ ИМАШ, КОЛКО НЕЩА СИ ЗАПИСАЛ, В КОИ СТУДИА, В КОЛКО БАНДИ СИ СВИРИЛ, КАКВО СИ ОСТАВИЛ СЛЕД СЕБЕ СИ, освен омерзението и злобата към себеподобните си?

 

Pfff. дропи ме нетът. трябва пак да го пиша т'ва. МОга, могааааа... да играя quake 3, ама на средно ниво. Бърз ... http://store1.data.bg/hateeternal/drumming/ , мисъл... Ами хората смятат, че разчупвам достатъчно свиренето си, така че сигурно има някаква мисъл. записи - само репетицийки на записи. студия - 1, но не се получи, защото беше в мнооого ранен стадий за мен. банди - 4-5 (1 в момента). След мен е още рано да се каже, тъй като съм само на 20. :) Ама поне познати ще останат след мен, хахаха!

Злоба?! няма такова нещо. Ако хората се изказваха с не толкова негативизъм към всичко, което не им харесва, нямаше хич и да си помислите такова нещо. Просто се дразня на постове от рода на "не ме кефи, значи е тъпо". Някой да е пробвал скоро "не ме кефи, ама сигурно другите откриват смисъл, нека се кефят"?

:lol:

А по темата ..........ммммммммм........... Ако не ни интересуваше скоростта, то... я се замислете малко. Край от мен по темата, че много взех да дразня нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Морени Макс рулс, ама по темата ... обикновената вафла няма равна. ник'ви лъскави опаковки, само вафлени кори и нек'ва лека плънка, хаахаха :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.