Jump to content
Българският форум за музиканти

най-бързите барабанисти в света


Recommended Posts

И накрая нещо, което винаги съм казвал на учениците си: "Трябва ли да застреляме Ник Мейсън и да зачеркнем творчеството му, защото никога не се е качвал официално над 86 на метронома?"

В дръмсолото в Умагума има тук-таме доста по-бързи метрономни мерки. :)

 

Всичко останало в тази тема са нечовешки комплексарски изказвания. Не мога да разбера защо ви пречи какво правят другите, щом явно им харесва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

копеле бъркаш. на тях не им харесва. тва е състезание по комплексираност.

 

тва е ЮЕсЕй. там всеки е готов да се направи на олигофрен по най-невероятните, безсмислени и унизителни начини, само и само да го дадат "он нешънъл тиви".

 

повечето от тия "барабанисти" не свирят в смислени групи а някои дори не свирят в такива въобще.

 

аз ше взема един братчет' от китайската опера, ше му покажа за 2 минути как се държат палки и след 5 години тренировки ще е отвял рекорда на Майк, ама това няма да го направи барабанист. както и да го гледаш си е цирков номер, в пъти по-безсмислен от чукането на манекенки или въртенето на палки по концертите<_<

 

колкото до Шуми, не бих казал че "свири" кой знае колко ма аз съм го гледал по германското тиви как си дрънка на едни барабанки вкъщи едно време и разправя, че тва било много отпускащо и голем кеф:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

копеле бъркаш. на тях не им харесва. тва е състезание по комплексираност.

 

тва е ЮЕсЕй. там всеки е готов да се направи на олигофрен по най-невероятните, безсмислени и унизителни начини, само и само да го дадат "он нешънъл тиви".

 

повечето от тия "барабанисти" не свирят в смислени групи а някои дори не свирят в такива въобще.

 

аз ше взема един братчет' от китайската опера, ше му покажа за 2 минути как се държат палки и след 5 години тренировки ще е отвял рекорда на Майк, ама това няма да го направи барабанист. както и да го гледаш си е цирков номер, в пъти по-безсмислен от чукането на манекенки или въртенето на палки по концертите:greenball:

 

колкото до Шуми, не бих казал че "свири" кой знае колко ма аз съм го гледал по германското тиви как си дрънка на едни барабанки вкъщи едно време и разправя, че тва било много отпускащо и голем кеф:ph34r:

 

аре са и ти наказан в ъгъла с мене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, по-малоумни постове не съм чел скоро. Хората не са си посветили живота да достигнат такива скорости, а просто така се е получило в развитието им, понеже 100-тиците упражнения все пак водят не само до техника и т.н., ами и до скорост и зверски рефлекс, които, драги форумци, на вас ви е чуждо като понятие, сигурен съм. Иначе просто нямаше да плюете хората, които правят едно такова състезание, което и на мен ми е достатъчно интересно и забавно, за да го подкрепя с две ръце, стига да можех. WFD, "The Extreme Sport of Drumming" и т.н. Хората се занимават. И се надпреварват. Има стимул, има и смисъл значи.

Комплексарите според мен са не там, където се изправят с/у великаните, ами тук, в този форум. Прощавайте, ако греша, въпрос на мнение.

И надали ще видим някой от тук да се изправи там и да покаже, че може. B) Хахаха! Тъпото копеле е мноооооого прав!!! Приятно ви ядене на кисело грозде! Аз се кефя на бързо свирене, BLAST BEAT is my shit!, а то иска повече от "комплекси", "перчене" и сек'ви такива други глупости. Иска доста PRACTICE. Някой да може да се похвали с нещо такова? Хайде, признайте си, с какво темпо сте свирили най-много? Горе-долу? Ако някой каже над 200-220 bpm, искам някакъв запис. Aко ли не, само не ми казвайте "ееее, к'ъв си ти бе, комплексар, перко, тъпак" и пр. Само изказвам мнение. До скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да, и да си кажа. Наскоро Tim Yeung спечели титла за най-бързите крака (820+ bpm, не помня точно). Пичът е свирил с доста групи, сред които любимците ми Hate Eternal. Oще и с Decrepit Birth, Council of the Fallen и др.

Други, които мисля, че не са участвали, но определено биха спечелили 1-ви позиции са: Derek Roddy, Tony Laureano, Flo Mounier, a защо не и Thomas Lang.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както и да го гледаш си е цирков номер, в пъти по-безсмислен от чукането на манекенки или въртенето на палки по концертите:)

То да беше цирков номер,да беше въртене на палки(Long live Alex V.H. B) )-хората да се изкефят.Ама то нито се чува кой е по-бърз, нито с колко е по-бърз... ;) Добре за нас де..

Пък и смешно е да се кривят като маймуни там, при положение,че има компютри,петорни педали и други такива извратенящини..

А относно манекенките и палките-то иска чар.И яко въртене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой каже над 200-220 bpm, искам някакъв запис.

Аз се опитвам да уравновеся 240 (по 4 шеснайстини на време), не мисля, че е бързо, но не мисля, че и е бавно. Правя го просто, за да имам бързина "зад гърба си". Дори и някой ден да достигна 260 например, никога няма да тръгна да претендирам с това... или да качвам филмчета в You Tube от типа "Check me out, I'm so amzing"! :) Свирете и се кефете! :)

 

P.S. Моя х*й пък е 21см. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.