Jump to content
Българският форум за музиканти

Echo


Recommended Posts

Хайде и аз да се тупна тука :)

Ами...Екатерина се казвам,вокалистка съм на малка банда...ъъ...единствената банда в моя град,който ще да е Несебър(иначе уча в Бургас)Правим кавъри на Giano Apes,RHCP,Incubus,Godsmack,The Cranberries.Такива работи.Авторските сега ги мъчим ;)

Иначе от малка пея,свиря и на ритъм китара от дъжд на вятър(извън групата естествено,че много ще станем китаристите).Нашите са от части музиканти,следователно в къщи буквално се спъвам в китари и кабелаци.Абе...общо взето почти всичко в живота ми е музика.Макар че точно тук в моя град малко съмишленици могат да се намерят в тази област if you know what I mean.Радвам се,че аз ги намерих,точно когато ми се струваше невъзможно ;)

В момента с това се занимавам,освен че изсипвам върху ушите си тонове музика всеки ден.Ходя си на репетиции,подготвям се за кандидат студентски изпити с рисуване,макар че като се замисля...музика добре...музика + рисуване...прекалено непрактично.Както и да е :)

Обожавам фотографията.Снимах много.Нищо че от известно време време нямам апарат,сега имам възможност да си купя,но

пък наскоро ме осени "практичната" идея да дам парите за концертa на Incubus в Турция,което с кеф ще направя ако успея да си намеря билет и да уточня другите подробности.Just A Phase на живо...хммм... ;)

Ениуей...не се сещам какво повече да напиша...

take care and rock on :)

Редактирано от echo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла у наш форум фенке на incubus и въобще алтернативата :rockband:

 

 

 

 

 

То "Мorning View" си е учебник - ясно..a какво ще кажеш за "Light Grenades"??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси мерси,circles :rolleyes: добре заварила :)

 

определено Morning View ми се води любимият :rolleyes: новата тава никак не е за пренебрегване,макар че не може да се сравнява със старите неща,поне според мен.от новото много ми допадна Paper Shoes,не знам точно заради какво.също A Kiss To Send Us,Anna Molly зарежда доста стабилно,a в Dig китарките са...абе оцелили са ги момчетата :) евала

 

ps:хайде да намираме билати и да се юрваме! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет Кате от София...Ситуацията у вас ми е добре позната :rolleyes:Но пък не може да отречеш че артистичният безпорядък не е приятен :rolleyes: . Добре дошла във форума.Ще изкараш приятни минути тук и ще ти бъде полезен.

Айде успех и поздрави на този иначе толкова хубав град Несебър!

 

П.С. Айде заемете се сериозно най-на края с авторките песни де!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee смятай кой бил тука!Привет привет.И от Несебър поздрави:)

Ненков още ли ти досажда с музикални въпроси по кю-то ;) Внимавай,че ще ти се качи на главата накрая :)

За авторските има надежда още,тея дни ни е хванала музата,да видим какви шедьоври ще сътворим... ;)

Хайде,и на София поздрави,ще се видим на изпитите с нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая ти да намериш много приятели във форума и очакваме Вашите парчета в раздела "Авторска музика " .

Морето винаги ще бъде добро вдъхновение , а упоритостта ще бъде възнаградена рано или късно , така че ти пожелавам само успех и развитие . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блатодаря ти,dedomito :) И аз ги очаквам с голяма надежда тези парчета и обещавам да ги споделя с вас като се пръкнат.И на теб само успехи нататък,също така в ученето на пеене,че мечтите трябва да се сбъдват! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee смятай кой бил тука!Привет привет.И от Несебър поздрави:P

Ненков още ли ти досажда с музикални въпроси по кю-то :P Внимавай,че ще ти се качи на главата накрая :)

За авторските има надежда още,тея дни ни е хванала музата,да видим какви шедьоври ще сътворим... :)

Хайде,и на София поздрави,ще се видим на изпитите с нея :P

 

мхам тука съм :) Ненков не може да досажда :D Гледай да не се обадиш кат минаваш насам и... :)

Музата е хубаво нещо>Успех!

Редактирано от martist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мен и добре дошла сред нас. ;) Дано ти хареса форумчето защото тук всички сме от една порода!!! <_<

 

П.П.Ще чакаме да чуем ваши неща!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и благодаря :) Форумчето е много готино! Само музикален народ е тука...няма как да е иначе :( Имам още доста да поразгледам,но и това ще стане тея дни :) Авторските се пекат на слаб огън... :):metalist:

Редактирано от echo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен <_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_smile.png" alt=":)"> Както си усетила тук всеки си пише каквото си му е на душата и стила.... Дано има на какво да се посмееш, да научиш и с какво да ни засрамите като изпълнители! Лично много се радвам, когато критиците и творческите капацитети на форума замлъкнат след чутото :) Очаквам да всеете тишинка съвсем скоро! :greenball:

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти от един Поморийски ръб ;) верно малко сме тука из околията, ма така е по 'арно ;)

 

Привет привет!Хаха...онзи ден писах някакъв доклад за ваще солници...невърмайнд ;)

По-'арно си е ми...по-ЧАРно ;)

PS:Да познаваш една фотографска душа от Поморие,Кристина се вика?

Успехи с Ямахата! ;)

Редактирано от echo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и мерси много за импровизацията ;) Още не съм се захванала с тоталното разровване на темата с авторски неща,но тези дни като поутихнат задачите и се заема,очаквам аз да замлъкна ;) Колкото до нас,надявам се да допринесем с нещо за общата шумотевица,когато има с какво,естествено ;)

take care ;)

Редактирано от echo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си ни дошла! Как се казва групата ви? Лятото често ходя в Несебър, така че може и да ви чуя в някой клуб. ;) ;)

Усмивки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.