Jump to content
Българският форум за музиканти

Metal Drum Loops


the_gorer

Recommended Posts

В едно от СД-тата от пакета от Бета Мънки има няколко парчета на банди които са правили записи с тях и са много впечатляващи и абсолутно професионална. Струва си да се чуят. Но този пакет не включва Дабъл Бас Манията (тарикати са големи). Трябва да си го купиш отделно. Още не съм го получил него и нищо не мога да кажа засега.

Иначе като цяло пакета е използваем - има много Интро-та, брейкове, теми и преходи, така че може да се направи супер дръм трак.

Не същалявам че го поръчах, наистина....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@Фюрер и @горер :D обадете се когато можете, че да видим ко ша праим :headbang: .....

Ако ...такова..ъъъ зза тъпаните де.. и на мен ми се говори :cheers: .

Бях свалил някъв шит, и го затрих.беше много зле ама с тия последните постове

пак мъ зарибихте май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Какво стана с пакета Double Bass Mania на Beta Monkey, уа?

Аз го бях намерил на един торент сайт и си викам "утре ше смъкна торента"

Да де, ама те точно на другия ден го спряха. :) :wall:

После им писах телеграми, досаждах, протестирах, ама хуйчец...

Някой намирал ли го е (пакета :) )?

Да се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с пакета Double Bass Mania на Beta Monkey, уа?

Аз го бях намерил на един торент сайт и си викам "утре ше смъкна торента"

Да де, ама те точно на другия ден го спряха. :) :wall:

После им писах телеграми, досаждах, протестирах, ама хуйчец...

Някой намирал ли го е (пакета :) )?

Да се обади.

Ами ... Обаждам се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако можеш, сподели го в Мулето, дя :) Или по някакъв друг начин, та да можем и ние да усетим за кво иде реч.

А инае както качество как е - къртят ли здраво двете каси?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно ли ги мъчиш още тия неща дя.

искам да кажа че с добри семпли във Фрути лупса хич да не е можеш да си направиш хубави тупа лупа.Дилян 101 ми прати едни семпли преди време и някак си ми върна надеждите :)готини неща стават ако искаш щи пратя нещо че да не е омазваме темата тука:)

ташака там е че трябва да си имаш някво понятие от барабани инъче тактовете и най вече дрибълите стават много кофти.

Все съм се чудел има ли някъде из НЕт-а нещо като таблатури за металски тактове и дрибъли ама нещо просто като това например:

 

каса------х---х---х---х---х-

соло б------х---х---х---х-

том 1------------------------

том 2-------------------------

фус-------х-х-х-х-х-х-х-х-х----

 

а? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам то има цели MIDI-та с готови метъл барабани, ама на мен нещо не ми върви да ги прая със семпли. Много претенциозен ще дойда... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако можеш, сподели го в Мулето, дя :) Или по някакъв друг начин, та да можем и ние да усетим за кво иде реч.

А инае както качество как е - къртят ли здраво двете каси?

Според мен са много готини. Но за Муле няма да стане. Аз съм ги купувал, пък и с конкретна цел съм ги взел. Виж за някои други варианти може да се помисли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, кажи за другите варианти.

А ако някой знае сносен сайт за торенти или някакви DC++ хъбове, да провери там как е хавата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Я сички, дето имат бета мънкито, да се преброят - Elmo, Sieger...

И кажете дали ги бива лупчетата, щото съм ги пуснал за DC даунлоуд от един румънец фъф IRC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Гореро нямам достъп до ДЦ++ нещо, пък и покрай тез бури нета ми гасне кмного лудо!

 

Значи като цяло тез луупове не са ми по вкуса! Касите са... меко казано незадоволителни... филовете са доста еднообразни... чинелите звучат доста изкуствено... Абе добри са за дръм машина! Аз поне така ги ползвам... :(

Дай идея как да ти ги дам???

Оценката ми е 5/10 ... (но стила ми е друг все пак... ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, ти ме разочарова.

Тъкмо щях да почвам да се бия в гърдите, че аз съм разтръбил за Бета мънкито по форума.

Не знам при теб какво не те кефят, но мен касите наистина ме разочароват (поне на примерите от сайта) - некфи тупкащи и пляскащи ми идват, па аз искам нещо като на Decapitated - чат-чат-чат-чат

Явно тези лупове са менте и добре, че не си ги поръчах оригинални, щото пиратите доста време се мотаха докато почнат да ги разпространяват по интернет.

Язък, много разчитах да си подреждам демо джангърите с тях. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус.

Който иска да чуе малко семпли може да го направи ТУК. Би трябвало да се вижда отвсякъде. Ако кажете ще кача още или ще ги сменя по някое време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.