Jump to content
Българският форум за музиканти

Custom Bass Guitars


Recommended Posts

хора които иска да си направи бас,да ми пише!имам познат който ми направи моя и смея да трърдя,че е много добър!всичко се прави на ръка,с узключение на ключовете и струните!критерия за изработакта е,че вие си избирате:модел,цвят,абе всичко по ваше желание става!пишете за повечко подробности ако искате или пък кво мислите!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е, каква цена, наистина какво качество, колко бързо става, какво дърво използва най-често. На колко време е твоя бас, колко често свириш на него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е, каква цена, наистина какво качество, колко бързо става, какво дърво използва най-често. На колко време е твоя бас, колко често свириш на него?

 

Да наистина разкажи малк оза своя бас дали наистина е качествен ако има и записи ще е най добре и някфи цени за тези инструменти можеш ли да кажеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Insaneripper, майстори много, и всички правят инструментите си на ръка, и всички си купуват хардуера а не го правят. Не знам някой майстор да има машини като в завод за китари с които да си прави тялото или грифа.

 

Хубаво, че майстора ти е направил бас, но поне можеше да му напишеш името, от къде е, как вървят цените при него и да покажеш всъщтност какво е направил нали ? :rolleyes:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК значи баса е на 3 месеца,за дървото не съм сигурен какво е ама сичко си прави сам дори и адапторите цената на един е 220лева,наистина много малко пари са това но аз лично за година и нещо не съм свирил на по-хубав,а на него свиря секи ден по 8часа че имам концерти.пражи също така и китари кои какъвто модел цвят форма абе абсолютно сичо пражи човека снимки о4акваите много скоро!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате тоя бас кърти уе прилича на китарата на Mick (Slipknot) :)

(я-я кажи по подробно там пари като за соло китара със същата форма , с HH адаптери, 24 позиции,)

Редактирано от TheRipper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате тоя бас кърти уе прилича на китарата на Mick (Slipknot) :)

(я-я кажи по подробно там пари като за соло китара със същата форма , с HH адаптери, 24 позиции,)

ми около 220-260лв.но за адаптерите незнам,той пича прави свои адаптери ама ще го разпитам

Редактирано от Insaneripper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате тоя бас кърти уе прилича на китарата на Mick (Slipknot) :virtuoz:

(я-я кажи по подробно там пари като за соло китара със същата форма , с HH адаптери, 24 позиции,)

ми около 220-260лв.но за адаптерите незнам,той пича прави свои адаптери ама ще го разпитам

прави свои адаптери???????????? хахахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате тоя бас кърти уе прилича на китарата на Mick (Slipknot) :)

(я-я кажи по подробно там пари като за соло китара със същата форма , с HH адаптери, 24 позиции,)

ми около 220-260лв.но за адаптерите незнам,той пича прави свои адаптери ама ще го разпитам

прави свои адаптери???????????? хахахахаха

да собствени адаптори!и при това не отстъпват по нищо на другите,смея да кажа!тествани са на 100% и грешка нямат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

айде народе,идва лято цените падат!!!!:)custome китарки бассчета, на вече по-ниски цени:)вие избирате модела,цвета,с колко струни,за каква ръка(лява,дясна)аве с две думи всичко става по ваш дизайн!;)и като казвам всичко имам предвид абсолютно всичко става по ваш избор и дизайн!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.