Jump to content
Българският форум за музиканти

Star Academy


elizaaa

Recommended Posts

Аз не смятам да се явявам, защото мисля, че ми трябва доста време за да се подготвя подобаващо, а пък не знам дали си струва усилията.

 

Но като си помисля на какви бездарници и олигофрени ще се нагледаме и как талантливите хора ще получават най-слабите оценки... нали знаете, публиката ще гласува или за най-големия идиот, или за девойчето с най-големице цици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз не смятам да се явявам, защото мисля, че ми трябва доста време за да се подготвя подобаващо, а пък не знам дали си струва усилията.

 

Но като си помисля на какви бездарници и олигофрени ще се нагледаме и как талантливите хора ще получават най-слабите оценки... нали знаете, публиката ще гласува или за най-големия идиот, или за девойчето с най-големице цици...

значи шансовете ми да успея там са големи :(;);):) особенно ако сме с Чип

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не смятам да се явявам, защото мисля, че ми трябва доста време за да се подготвя подобаващо, а пък не знам дали си струва усилията.

 

Но като си помисля на какви бездарници и олигофрени ще се нагледаме и как талантливите хора ще получават най-слабите оценки... нали знаете, публиката ще гласува или за най-големия идиот, или за девойчето с най-големице цици...

Пък и циците ми изобщо не са малки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по последното ми инфо за тоя "биг Брадър",май ще става дума за по-скоро хора с които да се прави нещо от сорта на Бекстрийт бойс,а не за закоравели инструменталисти-т.е.-пеенето,танците и поведението ще са водещи,а свиренето ще е само малък плюс.........FUCK никъде няма да ходя !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ето и кастингите по-подробно и точно.

София :

от 9 до 19 ч. на 18, 19 и 20 март в хотел ЕКСПО на бул. "Цариградско шосе" до Експо център срещу магазин "МЕТРО". Автобус No. 114 от Орлов мост.

 

Плевен:

от 9 до 19 ч. на 18, 19 и 20 март в хотел "РОСТОВ" на ул. "Цар Борис III" No.2

www.rostov.dir.bg

 

това са едните дати а другите дати са от 9 до 19 ч. на 14, 15, 16 март

 

Варна:

от 9 до 19 ч. на 14, 15, 16 март в паркхотел "Сити Планет", кв. "Чайка" (срещу делфинариума)

www.cityplanethotels.com

 

Пловдив:

от 9 до 19 ч. на 14, 15, 16 март в Новотела, разположен на северния бряг на р. Марица на 350 м. от МППанаир и на 500 метра от градския търговски център.

www.novotelpdv.bg

Редактирано от yako
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и кастингите по-подробно и точно.

София :

от 9 до 19 ч. на 18, 19 и 20 март в хотел ЕКСПО на бул. "Цариградско шосе" до Експо център срещу магазин "МЕТРО". Автобус No. 114 от Орлов мост.

 

Плевен:

от 9 до 19 ч. на 18, 19 и 20 март в хотел "РОСТОВ" на ул. "Цар Борис III" No.2

www.rostov.dir.bg

 

това са едните дати а другите дати са от 9 до 19 ч. на 14, 15, 16 март

 

Варна:

от 9 до 19 ч. на 14, 15, 16 март в паркхотел "Сити Планет", кв. "Чайка" (срещу делфинариума)

www.cityplanethotels.com

 

Пловдив:

от 9 до 19 ч. на 14, 15, 16 март в Новотела, разположен на северния бряг на р. Марица на 350 м. от МППанаир и на 500 метра от градския търговски център.

www.novotelpdv.bg

Главанак! Ходи да се представиш! Много се редавам да те видя тук!... :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми пичове,ето още информация за тая Академия:

 

16 Март 2005, сряда

"СТАР АКАДЕМИ"

Първата част на кастинга за “Стар Академи” приключеи днес. 1007 души от 30 града от цялата страна се явиха на прослушването в Пловдив и Варна. Средната възраст на участниците е 20 години. До втори кръг са допуснати 438 души. Това означава, че към този момент за място в Академията за звезди се борят повече около 30 кандидати. Резултатите от първата кастинг-вълна ще бъдат обявени в неделя, 20 март.

 

Ако втората част на кастинга, която ще се проведе на 18,19 и 20 март в Плевен и София протече със същия успех, за едно място ще се състезават над 60 души. Предпочитаният стил сред кандидатите за звезди е поп музиката, а предпочитания жанр – балада. Приблизително 54% от песните са поп, 21% хип-хоп, рап, индъстриъл и хевиметъл. 15на сто от изпълненията са поп-фолк и само 10 класика и фолклор. Повечето от участниците демонстрираха допълнителни умения. Подготвените парчета за кастинг бяха предимно кавъри, въпреки че се пяха изненадващо количество авторски песни.

 

Във Варна

 

 

Студенти атакуваха кастинга за Star Academy

Повече от 200 души пробваха късмета си в предварителния подбор на участници в новото риалити шоу, първият варненец вече е избран

Моника Минчева

Предимно студенти и ученици от Националното училище по изкуствата "Добри Христов" атакуваха вчера кастинга за Star Academy във Варна. Предварителният подбор на участници в новото риалити шоу започна точно в 9 ч. Кандидат-звездите влизаха на групи по 4-ма души. Строга охрана не допускаше никого до залата, в която се провеждаше кастингът. Участниците получаваха номерца за явяване пред "изпитната" комисия и бяха викани по ред. Късно вчера стана ясно, че именно тук е избрана и първата кандидат-звезда. Това е момче от Варна, чието име обаче засега остава в тайна.

Ще изпея моя собствена творба, надявам се вътре да има пиано, защото съм подготвила изпълнението си с музикален инструмент. Ако няма пиано обаче, ще изпея нещо акапелно, обясни 20-годишната Севда Бонева от Варна, която чакаше да се яви на кастинга.

Приеха ни в една зала, всеки от нас пя по една предварително подготвена песен, изпълненията ни бяха акапелни, разказа една от вече миналите пред кастинг екипа участничка - Росица Трънкова от Стара Загора. Към песента трябваше задължително да имаме подготвен танц, който да изпълним докато пеем, разкри тя. Росица е студентка във Варна, решила да участва, за да изпробва силите си. Не съм сигурна, че ще ме одобрят, но определено исках да се пробвам, каза тя. Заедно с нея пред екипа се яви и още една старозагорка Ваня Талева. Тя също е студентка във Варна. Изпях една песен на Шер, а след това изпълних акапелно и българска народна песен, обясни тя. И на двете казали, че избраните за втори кръг от кастинга ще бъдат заснети по време на изпълненията им с камера.

Вчера на кастинга във Варна се явиха и пристигнали специално за случая момичета и момчета от Бургас, Сливен, Добрич, Шумен. Те са представили парчета от всички музикални стилове с изключение на попфолка. Според организаторите на риалити шоуто сред варненските тийнейджъри, щурмували кастинга за звездната академия, е имало много добре изявени таланти.

 

Евентуално може да се видим с някои от вас,ако и аз се навия до утре,да отида! Ае... :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то иначе за мен е невъзможно-аз искам да свиря ! Като е Star Academy що само за певци и танцьори,писна ми от Руши :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към песента трябваше задължително да имаме подготвен танц, който да изпълним докато пеем, разкри тя

 

Няко ще бъде ли така любезен да ми обясни как се подготвя танц на балада да речем... :P

Тва ми се струва нещо... де да знам... малко българска история... Vocal Master, ако ходиш може да се засечеме, пък да пием по бира , аз мисля да отида, та да разказвам после от първа ръка :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.