Jump to content
Българският форум за музиканти

Стига жица!


Recommended Posts

до днес си мислех че аз си Никсъна сме малко луди. :godbless: :green: :godbless: но преди малко се оказа че сме за трепане направо. идеята беше да стане рок парче, но вижте какво нещо се получи. чуйте, няма да съжалявате!!! :godbless: :twisted:

 

http://4040.hit.bg/lemon.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;):):P;) допълвам само че първо трябваше да си е някво нормално - без тва начало и този край :D ама ко стана че полудяхме и го обърнахме на море сокол пие :P интересно....от народно към рок ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз тука на слабо време само да се включа...ъъ този хост се зарежда от чужбина, чак не повярвах, преди време пробвах някви работи от Хит.бг-то ама нищо.. сега стана

остават ми само 48 минути..... дано дойде

 

оф, пропадна ....с 0,1 КВ...заебах го ...сори

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен много ми хареса как звучи ритъм китарата , особенно в началото дето тя влиза. И това ли си записвал с Фендер комбото , ползвал ли си нещо допълнително за обработка и ако не е тайна какво.Соло китарата нещо не ми допадана като звук.А за самото парче като идея , аз лично бих го продължил в по фолк насока ... ама тва си е мое мнение.Пък и барабанчета може да се пипнат ососбенно набивките щото идват малко остри.Давайте само така с Никсъна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е с комбото правено. през микрофон ор слушалки :P без никаква обработка (освен малко ноиз редъкшън и малко ревърб). тва комбо е убиец, само дет нещо се прецака преди малко. включих го и на момента угасна. и няма никой. мисля че ще да е от предпазителя вътре. карай. ще го носим на ремонтец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ейййй надявам се да нее е сериозно , а за звука мен много ми харесва наистина много реален е ... браво .Абе и с подръчни средства (визирам микрофона от слушалки) нещатат стават.Ама ше може ли като се оправи комбото ти да запишеш нещо с ритъм китара , която е дублирана в двата канала.В смисъл извирваш я два пъти.Аре успех и дано е само предпазителя (поне така предполагам)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейййй надявам се да нее е сериозно , а за звука мен много ми харесва наистина много реален е ... браво .Абе и подръчни средства (визирам микрофона от слушалки) нещатат стават.Ама ше може ли като се оправи комбото ти да запишеш нещо с ритъм китара , която е дублирана в двата канала.В смисъл извирваш я два пъти.Аре успех и дано е само предпазителя (поне така предполагам)

еми аз умам едно таквози вече - http://chavdarchanev.hit.bg/sunlight.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейййй надявам се да нее е сериозно , а за звука мен много ми харесва наистина много реален е ... браво .Абе и подръчни средства (визирам микрофона от слушалки) нещатат стават.Ама ше може ли като се оправи комбото ти да запишеш нещо с ритъм китара , която е дублирана в двата канала.В смисъл извирваш я два пъти.Аре успех и дано е само предпазителя (поне така предполагам)

еми аз умам едно таквози вече - http://chavdarchanev.hit.bg/sunlight.mp3

Ще го чуя утре на работата :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DeathZone, чуй какви чудеса правят микрофончетата от слушалки

линк

Това го бях поставил на равно разстояние от вокала, комбото ми и ..ъм.."барабаните".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.