Jump to content
Българският форум за музиканти

Moяtisius


Recommended Posts

Ей тук http://www.myspace.com/mortisius има малко мои нещица.Надявам се че ще ви харесат.

 

Сега малко разяснения относно парчетата.Записвани са на Голема щайга.Селерон на 400мхз,256 рам,аудио карта (леле мале)ямаха неква умряла на иса слот :band2: ,зуум 505 2, скуаяр булет ръган дирекно в коша,фрути луупс и кю бейс..направо незнам как стана.

 

 

П.С. скоро се очаква ъпдейт на парчетата след основно рекунструиране на домашното "студио" така че хвърляйте му по един поглед от време на време.

 

 

see ya

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опс забравих да кажа.Чувствайте се пресвободни да коментирате,да давате съвети и особенно да се сочите с пръст нещата дето не ви харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази музика съм предимно слушател, така че няма с какво да те критикувам/посъветвам, но ми харесаха композициите - браво! Да качиш още!

 

:wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето един човек,който не се побоя да си каже.Благодаря,че се отзова.

Очаквам отзивите ви.

 

 

 

чао за сиаа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчетата са много добри. Страшно харесвам тоя стил. А The new beginning направо ме изпълни! Въпреки не толкова добре звучащия запис. Но за мене е много по-важна самата композиция затова че давай смело и в същия дух!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе бравус . Постигнал си много добро звучене за техниката която си посочил . Особено ме кефи звука на соло китарата . :) :) :) :) :metalist: :metalist: :metalist: :metalist: :metalist: :metalist: :metalist: :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете му го на Пламен, кажете му! Няма да се срамуваш и като ти казват, че можеш, свири повече :) Ако искаш да записваш винаги ще се намери начин! Музиката ти е супер! Когато излезе първият ти албум, искам автограф!

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Викторе афтографът е най лесната работа,аз само да го издада тоя албум. :cheers2::);)

баф маа му...хора,винаги когато правиш планове нещо се обърква.обещах ъпдейт,но времето и събитията работят против мен.

 

ОБЕЩАВАМ ПОВЕЧЕ ДА НЕ ОБЕЩАВАМ НИЩО!!!!!

 

 

и пак

БАФ МАА МУ.... и жеги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.