Jump to content
Българският форум за музиканти

процесори


emilcvetkov_

Recommended Posts

Понеже съм далеч от софия,бихте ли ме ориентирали за приблизителните цени на тези процесори.Благодаря предварително на отзовалите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно ГТ8 беше 950гроша

Лайн Сикс доколкото знам нямат вносител за бг и не съм срещал по магазините техни продукти :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOSS ME 50 - 590 лв. в Rising Forse

и 57лв. - захранване за него,което естествeно се продава отделно!!!

Редактирано от rockstar666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Line 6 нямат официален вносител в Бг, или поне така ми казват по магазините.Инъче навън зависи откъде го взимаш цените са различни.Зависи и кои модел точно искаш - Line 6 pod XT live, Line 6 pod XT, Line 6 POD PRO....цените си варират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно, учудвам се как все още никъде в България не се предлага Line 6. Аз мога да кажа съм доста сериозен потребител на тази марка и ако имам възможност един ден бих се наел да стана представител :greenball: Интерсно ми е само какъв интерес има от страна на музикантите в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен Line6 ми харесват като чета ревютата.Ще ми е интересно да се докосна до техните продукти.

А ако ми хареса не е проблем да си купя някои неща.

Усилвателите им също ми допадат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOSS ME 50 - 590 лв. в Rising Forse

и 57лв. - захранване за него,което естествeно се продава отделно!!!

 

Абе това захранване с атомна енергия ли е :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOSS ME 50 - 590 лв. в Rising Forse

и 57лв. - захранване за него,което естествeно се продава отделно!!!

 

Абе това захранване с атомна енергия ли е :band2:

 

Маи да :unsure: не виждам нищо особенно в едно захранване - една бобина и меъална сърцевина.Мисля че ME 50 e със стандартно 9 волтово захванване.Това което предлагат Boss е на 300 mA ако не се лъжа(някъде из темите съм споменавал че повечето схеми(според мойте наблюдения, който може да не са верни) са изчислени на такова натоварване.На по-високо почват да бучат и се появява т.н. Брум.

 

 

 

ПП Ако някъде съм сгрешл, моля да бъда поправен от по начетените хора, но да не ме разпъват на кръст за невежетвото ми!!!

 

 

Поздрави Рендаков

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.