Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно ново парче


Recommended Posts

Здравейте,

 

пускам само аранжимент ( и то примерен - тоест не е довършен, а има и идеи за промяна :metalist: ).Бих искал да чуя вашите мнения.Ще бъде песен и в най-скоро време ще се запишат вокали.Качил съм я без интродукция.

 

Winter Ballad

 

Давайте смело!

 

Мартин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прослушах я много внимателно ,но общо взето е прекалено в стадартите за да ме впечатли ...идва и малко монотонно като музика докато текат надписите на някой филм .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз щях това да ти кажа - много е важно какво ще направят вокалите. На мен също в този вид нищо не ми говори.

 

Бедно ми е въображението, какво да се прави :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си представям отгоре много неща и ми харесва доста :wacko: Но просто някои звуци не ме кефят и има да се барне по аранжимента още. Много приятно може да стане, но зависи какво ще се сложи отгоре. На припева (или там дето става една промяна) малко аранжимента е леко веселяшки, малко детски, трябва да е по-лежерен и баровски, но и това може би зависи от това какво и как ще се пее. Като цяло ти пускаш приятна музика :) Мислех си, че сте метъли...

 

П.П. Напоследък хората нещо не пишат в авторска музика, забелязал съм го и аз, като си пускам парчетата. Просто може би им е омръзнало, не знам... Но не мисля, че е заради това, че не ни харесват музиката :P Може би пишат само когато не им харесва, което е добре!

Редактирано от CyberGene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Атанжиментът няма да е това което е сега.Само за идеята (хармониите).Работи се по въпроса :metalist: Благодаря за мненията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.