Jump to content
Българският форум за музиканти

М-Аудио Prokeys 88


hristakis88

Recommended Posts

Първо да блгодаря на отговора на "martist".

Колебаех се между Миди клавиатура и Стеидж пиано и реших да е с Стеидж пиано.Оглеждах дълго сайтовте и въпроса ми е дали М-Аудио ProKeys 88 е добър избор за стейдж пиано?Имали някои който е работил с такава машина?Какви са плюсовите и минусите на машинката?И накрая дали ще ми върше работа да се упражнявам по пиано и евнтуално става ли за концертна изява?Благодаря ви предварително!!!

 

 

Ето тук има някаква статия за М-Аудио ProKeys 88:

 

http://www.protechnica.bg/read.php?mCat=11&id=65

 

Но мисля,че не е достатъчна.Все пак трябва да питам хора с опит като Вас.

 

:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ми Ицак в крайна сметка ти си решаваш какжо да жземеш а колегите от форума ти казват кое е най-доброто за такъв вид инструменти каквито ти търсиш.аз по нататъка мисля да си взема едно CME UF8 ама да видим дали ще стане.И все пак честито!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми бате не съм такъв специалист по стейдж пиана сега ми трябва яко миди, но то това си е и миди и чесно да ти кажа текат ми лигите по него отдавна и може би ще си го взема до 3-4 месеца, та ако ти ме изпревариш дай един стойностен коментар и лична оценка за да имам и аз повече инфо. Айде мерси и успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много прилично ми изглежда това нещичко. С оглед на това, че скоро ще трябва да си взимам нещо подобно - май ще е това :rockband:

 

П.П. Винаги съм си бил фен на пианистичните клавиатури, че са ми малко кебапчести пръстите и на леките клавиатури закачам клавиши и става ебати мазалото - ходи чисти после в едитора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе в интернет пише, че клавиатурата не подава хомогенни МИДИ стойности - т.е. един с един клавиш не дават еднакви стойности, при еднакво натискане. Но пък може напоследък да са ги оправили тези неща. Айде някой да сподели. Иначе аз съм пробвал само механично, на изключен звук преди време и ми се стори доста нереалистична, макар и да е твърда тази клавиатура. Но сигурно се свиква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.