Jump to content
Българският форум за музиканти

Разпояване


Recommended Posts

Как се водят тия жички, да не ме помислят за индианец в магазина за електроника? Инак с жиците се оправих - всичко е нарязано и подредено, и тъкмо се зарадвах как ще запоя всичко и всичко ще е наред, когато изскочи ново 20 - прекрасният оригинален потенциометър, за който се изръсих 14лв специално за да знам, че е същия като китарата и че спокойно ще пасне - не пасва. И трябва да пробивам по-голяма дупка сега. Яко, а? :evil: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове сори за офтопика, но на някой намира ли му се ръчна бургия и дали е добра идея с нея да разширя дупката за потенциометъра? (демек не бормашина, ами от ония бургии дето ги въртиш с ръка и те пробиват)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с ръчна бургия не ти препоръчвам. По-добре е като че ли да се ползва електрическа защото вдига повече обороти и възможността да се отчупе някое малко парче от тялото е по-малка. Особено капризен е лака :bravo:

 

Другият (и по-добър според мен) начин е да ползваш кръгла пила. Колкото по-малки са и зъбите толкова по-добре и толкова по-бавно ще разщириш дупката. Ползвай кръгла пила за метал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с ръчна бургия не ти препоръчвам. По-добре е като че ли да се ползва електрическа защото вдига повече обороти и възможността да се отчупе някое малко парче от тялото е по-малка. Особено капризен е лака :bravo:

 

Другият (и по-добър според мен) начин е да ползваш кръгла пила. Колкото по-малки са и зъбите толкова по-добре и толкова по-бавно ще разщириш дупката. Ползвай кръгла пила за метал!

 

Справих се с проблема и всичко си работи ОК. Дупката пробих с острие от ножица, което въртях като ненормален наляво-надясно в продължение на около 30 минути :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.