Jump to content
Българският форум за музиканти

звукът на "musicman"


ho6imin

Recommended Posts

като един лют фен и притежател на марката,бих искал да чуя от някой,който е бил на живо на новогодишния концерт дали китарите на б.т.р. звучаха като по к1 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Бях там и веднага разпознах една от моите мечтани китари - Music Man Seve Morse ... Но звука беше ужасеееееен. Звучаха супер зле. Не разбирам от озвучаване, това е мое искрено, непрофесионално мнение.

Тенекиен звук... Нооо и Сигнал до там го докараха. Щурците - малко по-добре. На ФСБ най ми хареса звука.

Стив Морс съм го слушал на живо и саунда му е трепач - нищо общо с новогодишния концерт. Предполагам, че е било кофти озвучаването, защото фанатично вярвам, че китарките са си ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и останалите обаче идват от пръстите...което за БТР...да ме прощават... :)

БТР може и да не са най-брилянтните музиканти, нито най-техничните или пък най-талантливите, но са създали поне 4-5 хита на родната сцена! :) Това не може да се оспори :), така че по-добре недей да говориш така.

 

Относно темата - бях на Батенберг и звукът беше ужас - напук на MusicMan-ите.

Редактирано от Rising_Force
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и останалите обаче идват от пръстите...което за БТР...да ме прощават... :)

БТР може и да не са най-брилянтните музиканти, нито най-техничните или пък най-талантливите, но са създали поне 4-5 хита на родната сцена! :) Това не може да се оспори :), така че по-добре недей да говориш така.

 

Относно темата - бях на Батенберг и звукът беше ужас - напук на MusicMan-ите.

Е то и Азис е напраил по'ече от 5 хита... Обаче то'а не значи че тре'е го Уважава некой....Освен ф некой други аспекти.....

просто и мене не ме кефат пичо'ете .... иначе нищо лично

 

Относно концерта поне колкото успях да мерна по БНТ .......ФСБ наистина наи-доволно звучаха! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен всичко идва от това, че в България няма много хора, да не кажа никакви, които имат опит да озвучават такива големи мероприятия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като един лют фен и притежател на марката,бих искал да чуя от някой,който е бил на живо на новогодишния концерт дали китарите на б.т.р. звучаха като по к1 :ph34r:

Не бях на площада, ама звукът беше отчайващ....

Две са причините - първо БНТ е наистина сбирщина от некадърници/не мога да си спомня професионално озвучено тяхно нещо/, а второ - БТР си е БТР - банда на ниво Читалище: с каквито и инструменти/апаратура да свирят, звукът задължително ще е като от евтин мултиефект+китара Кремона :ph34r:

Добре че е страхотния вокал на Наско и свестните песни.Ако тоя човек се бе родил малко по-на Запад, сега щеше да е роклегенда!

Да ни е жив и здрав - такъв Талант :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма тема за Венко или БТР, която след третото мнение да не стигне до точката "Язък за тея хубави барабани/китари/вокали..." :wall: :wall: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямах намерение да обсъждаме кадърността на б.т.р.интересно ми беше дали "повредата е била в моя телевизор".явно не!teleriq-за пръстите даже завишавам процентите :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.