Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

И какъв е смисълът? Класация ли си правим, какво? :blink:

Ама правете си я де... :) Няма да преча.

Във всеки един раздел си има тема "Любими еди какво си".Не,не е класация - просто споделени харесвани изпълнители - току-виж всеки може да си намери нещо ново,което да му се хареса.

 

П.П. Не ми допада нападателния ти тон и държанието тип "аз съм над нещата".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам много любими гласове от различни стилове. (Смесен вкус :lol: )

Слущам и рок и метал като например Tarja (Nightwish) ми е любим вокал, също: Bruce Dickinson, Andi Deris, Dave Mustain, Joe Lynn Turner, Dio и много други.

Обаче слушам и поп-музика надявам се че е ок да има и поп-класация в топика в случая що се отнася до фаворити.

Много голям фен съм на Michael Jackson :inlove: както и на Janet. От същия жанр бих добавила Beyonce като добър женски глас. Бих добавила също и Madonna, Whitney Houston, Alicia Keys. Много ми харесва и Prince щях да го изпусна - също голяма класика.

това е засега.

За български изпълнители обичам Ахат и гласа на Звезди :(:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За български изпълнители обичам Ахат и гласа на Звезди :)  :godbless:

 

Гласът на Българския рок!!!

Иъказвам тоталното си несъгласие с това мнение:) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За български изпълнители обичам Ахат и гласа на Звезди :)  :godbless:

 

Гласът на Българския рок!!!

Иъказвам тоталното си несъгласие с това мнение:) :) :)

 

Това са две мнения и за да е поста ми тематично насочен,да добавя Марияна Попова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни преоткриван Съли Ърна от Годсмак :rolleyes:

А цялата група (Годсмак) непрестанно преоткрива творчеството на групи като Alice in Chains и Stone Temple Pilots :green:

 

Иначе са яка банда де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... откъде да почна?

 

кондъо, Лия, Софи Мъринова, Азиз, ТОни Стурарро, естествено и бат Джони, Глорийа, Рейхан, Амет, Нидялко Лазарув, Малките Кресталчита и не на последно място - Хисарския Поп :greenangel::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз няма да изброявам, защото общо взето си обичам вокалите на любимите ми групи(а те са доста).Само искам да добавя Селин Дион, Чък Шулдинър и вокалиста на Dark Tranquility :cheers::beer::cheers: Не си падам по дет и блек метъл, но тези двамата ми вземат акъла :bravo: , а за Селин - ако сте я слушали, ще ме разберете.А за БГ освен Звезди бих прибавил и(сори, но много трудно помня имена) - певеца на Pantommind :beer: , с които имах честта да свидя на една сцена, както и вокалиста на SJK - една хасковска банда :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.