Jump to content
Българският форум за музиканти

Трябва ми сервиз във Варна


Recommended Posts

ХАХАХХАХААХА ми дай на някой, който поне малко разбира и ще ти го смени за 5 секунди

струва 40 стотинки жакчето :godbless: ако ти се разхожда до Поморие - ела и ще ти го сменя B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХХАХААХА ми дай на някой, който поне малко разбира и ще ти го смени за 5 секунди

струва 40 стотинки жакчето :) ако ти се разхожда до Поморие - ела и ще ти го сменя :)

ако не си видял пише ВХОДА ЗА КАБЕЛА а не ЖАКА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На китарата входа малкото винтче докато го зяпам:) падна на земята и аз намерих две неща: винтчето и метално кръгче малко :) .

по-късно мога да поствам снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде ще Ви помоля да не злословите без да знаете за какво става въпрос :dance:

нека обясня - така наречения вход на китарата се състои от ЖЕНСКИ МОНО ЖАК + гайка.

има ЖЕНСКИ ЖАКОВЕ - моно и стерео- има и МЪЖКИ ЖАКОВЕ моно и стерео- това са тези, които се слагат на края на кабелите

 

някои хора му казват буска ама.....

трябваше да се изразя малко по-просто, не си направих сметка, че няма да бъда разбран

 

доколкото разбрах проблема ти е, че ти е паднала гайката и не можеш да я завиеш :)

 

и все пак ако имаш въпроси питай - с питане се научава човек :)

и Честита Нова Година :) :read:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото разбрах проблема ти е, че ти е паднала гайката и не можеш да я завиеш :)

позна :) .щото от тия части немога да направя нищо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На китарата входа малкото винтче докато го зяпам;) падна на земята и аз намерих две неща: винтчето и метално кръгче малко ;) .

по-късно мога да поствам снимки.

Ако това е единствения проблем,всъщност проблем няма ;) с невъоръжена ръка слагаш металното кръгче първо и отгоре завиваш винтчето.Може да я стегнеш леко с гайчен ключ за да не се повтаря ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На китарата входа малкото винтче докато го зяпам;)  падна на земята и аз намерих две неща: винтчето и метално кръгче малко  ;) .

по-късно мога да поствам снимки.

Ако това е единствения проблем,всъщност проблем няма ;) с невъоръжена ръка слагаш металното кръгче първо и отгоре завиваш винтчето.Може да я стегнеш леко с гайчен ключ за да не се повтаря ;)

Няма как да го завинтя защото както е дупката за кабела няма как да закрепя металното кръгче освен ако нещо не е паднало вътре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да те разбера

input1.jpg

самия инпут предполагам си е здрав и читав (на снимката отдясно това ти е вътре в тялото на китарката отвънка стърчи края с гайката и металното кръгче под нея

което се притиска от самата гайка при завинтването и)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбирам инпута е хлътнал навътре значи ако китарата е нова в гаранция и не си причинил с нищо тази случка и се притесняваш да я бърникаш я занеси в магазина откъдето си я купил.Ако не пробвай по някъкъв начин да му извадиш върха за да можеш да завинтиш гайката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.