Jump to content
Българският форум за музиканти

Нову записче


LOE

Recommended Posts

Скоро не бях правил нищо авторско.. все почвам и ги зарязвам. Тва обаче мисля да го довърша, така и така тия дни се почива.

 

Ето малък откъс от тва което е направено досега:

 

http://media.putfile.com/newhosting-22

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aбе време мина от последната гюрултия наоколо,без малко да пусна едни корченценца но колегата ше запълни празнината по успешно.Крайния вариянт и той ше гали ухото , особенно ако е с по така мъжки вокали.

:metalist:

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, последно като се проверявах бях мъж :metalist: така че за вокалите няма проблеми, който е чувал знае колко ми е благ гласеца, но все пак мисля че от последния път ще има бая напредак - 2 месеца вече се мъча да пея :)

 

надявам се да стане готова тая година...

 

инъче с перкусиите се получиха доста готини резултати, единствения недостатък е че на евентуален лайф трябва да има двама барабанисти (единия комплект е 3 перални (флор томс))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ли само така ми се стори или ... но звучи сякаш е писано за 1 китара в което няма нищо лошо, разбира се. Иначе звука ти е доста изчистен в сравнение с други неща, които съм чувал преди. С по-ясна дефиниция на китарата имам предвид.

Пусни и пълния вариант, когато е готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление поне за момента аз съм човека който измисля музиката, свири я, записва я, аранжира я и я смесва

 

в смисъл че е неизбежно музиката да звучи изродено и безидейно, лично аз смятам че музиката е колективно изкуство, а ми се налага освен китарните рифове да измислям текст, барабани и бас линии - демек всичко сам

 

ако в инициативата се включат повече хора с достатъчно мерак нещата ще придобият МНОГО по различна форма

 

разбира се все още няма вокали - когато ги запиша ще изместят вниманието от еднаквите китари

 

а и самите китари не са финални... като седна да музицирам обикновенно измислям няколко рифа, после ги аранжирам и толкова, примерно тва парче има към 6-7 рифа но са измислени в рамките на 30 минути, идеята е доста груба и недооформена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е. Да допълня Edgecrusher - може да се изчистят малко повече китарите според мен. С малко по - малко ниски и мъненко повече среди. Но аз по принцип не го отбирам мноу метала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече имам всичката музика

http://media.putfile.com/new-01

 

останаха само вокалите и 2-3 места от китарите да се запишат наново че малко се разминават

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.