Jump to content
Българският форум за музиканти

От каде мога да купя следния ефект


funshits

Recommended Posts

Добър вечер погледнете това клипче http://www.youtube.com/watch?v=Twu9RIT-qR0

 

ТОзи ефект на китарата при Clean е много як според мен от каде мога да си го купя или да си направя попринцип се занимавам с електроника но не и да правя някакви схеми и подобни ако ми обясните самата схема и от каде да си набавя нещата за направата и ще съм ви благодарен и като цяло как се казва този ефект на китарата ? страхотен е ! просто ако успея да докарам някакъв пдообен ще се пукна от кеф :D:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и отговора е от магазина

или ако изпадне на секьнд хенд

ДД6 - да си направиш - зарежи

и Ефтим не може :D (тука се бьзикам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе да ти кажа не, че не може, но май на тоя етап по-евтино ще е да си вземе боса.

Колко пари горе-долу ще ми излезне всичко ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти казвам - вземи си някакъв педал или процесор, при който можеш да включиш дилей, хорус и ривърб едновременно. Ще излезе по-евтино, защото, ако трябва да правя специално за тебе 1 бройка, нали се сещаш колко по-скъпо ще излезе с разработката, прототипа, и тестването, отколкото да кажем 30 бройки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Каде мога да потърся такова нещо ? съжелявам за невежеството ми но в електрическите китари съм нов от няма и 2 седмици и за това......

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Danelectro DJ17 PB & J Delay Pedal също върши чудна работа (няма разни глезотии на бос-а, но си прави сносен дилей)... а и е доста по-евтин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е въпрос за евтини педалчета, пластмасите на берингер също ще свършат работа - обаче щом е нужна комбинация от 3 ефекта само за тоя звук, това ще рече ~150 лв. По-добрият начин Евтим му го каза - процесор втора ръка за тия пари, за начинаещ ще е супер - кеф му дистер, кеф му дилей, хоруси и т.н. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.