Jump to content
Българският форум за музиканти

Молба за 'смъкване' на таблатура


Recommended Posts

Трябва ми таблатура на следната песен: SONG FROM SECRET GARDEN

Изпълнявана от: SECRET GARDEN /непотвърдена информация/

Ето видео на изпълнение на акустична китара.

 

 

Та, ще съм благодарен ако някой може да ми предложи таблатурата на това изпълнение.

 

За човек занимаващ се повечко време с китара няма да е голяма мъка да го направи. Особено ако е и малко слущар...

 

Аз също опитах, но ми е голяма мъка да видя какво точно свири, а още не мога да ги чувам нотите...

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблатурата за guitat pro я има в тази сайт, но той излежда леко умрял...

http://www.mysongbook.com/tab-tab_list-id_...ature=55674.htm

 

Може таблатурата да се мотае някъде из нетО, но не мога да я намеря. Ако някой може да я изтегли от нейде... ще е супер.

 

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що я открих за гитар про таблатурата. Извинявам се, трябваше повечко да поровя преди да питам.

 

Ако на някой му е допаднала песента, все пак: http://forum.muzikant.org/index.php?act=Po...=02&f=7&t=18109

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще съм благодарен ако ми пратите линка на таба че намирам се версия за 2 китари :) Мерси предварително .Пишете ми на лично

Поздрави Тишо :):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци,

пак съм аз... :D

 

Имам проблем.

 

Таблатуратам която може да се намери из нета за тази песен е само 1 и тя е доста неудобна за свирена на китара /по мое мнение де, не че много разбирам/

 

Незнам даже как се нарича това да свириш едно и също но на друго място по грифа. Различен аражимент ли е правилно да се нарече?

 

Та азиатецам който свири песента използва различен аражимент и е значително по удобно за свирене. Всъщност другата ще я науча сто пъти по лесно на пияно отколкото на китара... Голямо мъчение е...

 

И пак се връщаме в начална позиция, на някой който е поне малко слухаш ще му е възможно ли да отдели малко време да свали таблатурата на аражимента на азиатеца.

 

Песента е много приятна, лирична, заслужава си.

 

Благодаря за вниманието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.