Jump to content
Българският форум за музиканти

инфо за следната китара


Washburn4o

Recommended Posts

Тялото е от липа (basswood - каквито са и Ibanez RG-серията), фретборд от палисандър (rosewood - пак като Ibanez), за грифа не разбрах точно, tune-o-matic задно магаре (като на Gibson), два хъмбъкъра с тристепенен превключвател, три потенциометъра - 2 Volume и 1 Тone :) , на грифа инлеите са с кръгчета, 22 прагчета :) Общо взето на форма е като Dean китарите, като на Dimebag Darrel, лека му пръст, само че има един грозен череп, дето нещо не ми харесва поне на мен :) Ти от къде разбра за нея между другото, наистина в Google няма (почти) нищо за този модел...И каква е цената?

 

А, сега виждам, че си си я сложил като аватар, та вече знаеш как изглежда :)

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че от WASHBURN няма да останеш разочарован. 2-3 пъти съм пробвал такива китари и за малко да се изкуша и аз да си взема. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си в фактор я имаше аз я купих :)

исках малко инфо защото продавача ми каза само за адаптрите

а за цената купих я за 530 лв.

Редактирано от Washburn4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не помня :headbang: ама хубави бяха

(не мога да се сетя защото бях недоспал по това време :) )

пробвах я с еднокубе и сякаш звучат като обикновени Washburn адаптри :cheers:

Редактирано от Washburn4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свирил съм на тая китара.. не останах очарован, адапторите са много зле

 

може би ако се сменят ще звукне

инъче е удобна, особено след като и свикнеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е,логично е че няма да са кой знае кво адаптрите...ама спокс,все пак си дал само 530...след някой месец ше събереш кинти и ше си купиш и 1 Сиймър Дънкън Даймбъкър (ако си фен на Дарел лека му пръст) и ще се доближиш още повече до Пантерския саунд:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си купи такава, ама не ме кефи нещо. Много е неудобна за държене. Като я фане човек и сякаш главата тежи и тегли китарата на ляво, смисъл изсипва се на ляво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами те повечето китари с нестандартна форма са така, и моята е с изместен център на тежеста, и лично на мен така ми харесва повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си купи такава, ама не ме кефи нещо. Много е неудобна за държене. Като я фане човек и сякаш главата тежи и тегли китарата на ляво, смисъл изсипва се на ляво.

еми прав си грифа тежи повече от колкото самото тяло :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.