Jump to content
Българският форум за музиканти

Warwick Rocktuner PT 2 white


DaftFunk

Recommended Posts

Здравейте, реших да си попитам дали някой имат опит с този тунер, тъй като за цената си  от 30 евро в Томан / на половина от цената PolyTune и BOSS TU-3 /  ми изглежда доста читав тунер.

 

8060563_800.jpg

 

 

Благодаря за отговорите предварително!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро си играх с доста тунери - Mooer, TC Polytune, Boss, Korg, T-Rex, Hotone и още няколко, включително този. Първоначално подходих скептично към него предвид цената, но останах приятно изненадан колко е бърз и точен с китара и бас. Аз си харесвам тунер по това, доколко ме фрустрира докато се настройвам,  а този се справи за мен по-добре от доста по-скъпи. Можеш да го намериш и пробваш в България. 

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Върбанов, аз също го проучих и даже вече го поръчах от thomann, тъй като сега се настройвам с една щипка и взех много да се изнервям с нея. Батерията и пада,,,, реагира бавно,,,, почти няма местенце къде да я закача на главата на ел. китарата си която има изключително оскъдна площ / главата имам предвид / и т.н. и т.н.   

Само, че поръчах версията в черно. Просто бялото нещо ме издразни ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щипките за мен имат смисъл само за акустични китари и то без електроника. За електричка педалът е задължителен. Кажи как се държи като го поразцъкаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много се забави доставката от thomann и сега чак пристигна тунера.

Вече няколко дни го тествам и мога да кажа, че е доста добре.

Масивна конструкция и бърза реакция. Дисплеят е голям и ярък. Дори и в най-тъмната дупка можеш да се настроиш идеално и без притесения. Единственото което ме издразни е, че  DC In входът за адаптер и INPUT входът са един до друг отстрани което е досадно, но като махнем това, тунерът е много добър ... особено за цената си от 30 евро! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тунерът има два изхода, Output и Bypass. В зависимост кой избереш, можеш да настройваш тихо или да чуваш изходния сигнал от китарата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В завимост на кой от двата изхода  свържеш кабела ще е безшумно или шумно. Aз съм го вързал на  "output" защото предпочитам да се настройвам безшумно. За почитателите на "шумно" настройване си има изход "bypass" както спомена колегата Varbanov. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.