Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет за Factor New Line


Jaden

Recommended Posts

Аз се извинявам. Пропуснал съм да спомена, че си фокусирал зрението си върху китарите. Това променя всичко. :D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Все още не съм я пробвал.Надявам се около нова година да събера парите и да дойда до София за проба.А, ако не съм нахален вече мога ли да разчитам на някой от София, който е по на "ти" с китарите да ми помогне при пробата и да каже дали си заслужава :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес пробвах един фактор, и поне този не беше добре направен. Беше лес пол копие, и имаше някои проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво им иима на факторите... Купих си фактор4е наскоро и е изклю4ително удобен.... разстоянието между струните и грифа на 12 поз.е малкопо-малко от милиметър. за китара на която да се нау4и да свири 4овек( става въпрос за елек34еска китара) си е много много добра... А относно звука... то вси4ко си зависи и от усилвател и колони и такижа ми ти работи. B) савета ми е ; Вземи си фактора и да не ти пука...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не пляка и си зву4и добре ако 6тете вярвайте!!!!!!!!!!!!!!!!!! :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

Редактирано от Master of Puppets
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това и аз дори не го вярвам, макар да съм върл защитник на факторчетата. Има си яки бройки, ама чак пък толкова..

 

Запиши видео, ако е така. Любопитен съм да видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключението потвърждава правилото.тва са евтини поръчани "на кило" китари,от които,ако намериш нещо свестно си голям късметлия.. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на4и съм касметлия. идеална си е за у4ебна китара а за по- нататака.... се ше се намери и по добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен бая се изхвърляш, може би е неволно поради факта че не разбираш

 

чудеса се случват само в приказките :) квото платиш тва получаваш, за тия пари не може да се очаква чудо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи, дали звука китарата ти харесва. Аз не мога да кажа със сигурност, че китарата звучи зле. Пробвах един фактор, който ми звучеше приятно, но това вече е въпрос на вкус. Но наистина - звука започва от китарата. Трудно ще ти е да звучиш като със стратокастер, или Ibanez, ако притежаваш китара, която звучи различно. Но пак казвам - до вкус е всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.