Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой ще може ли да ми каже нещо повече за модела


Lilith

Recommended Posts

кой по точно??? като цяло мога да кажа за всички китари на бехрингер: МНООООГО ЗЛЕ!!! Имам в предвид - много по зле от най евтиния скуаиър или стагг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ А можеш ли да се аргументираш защо са толкова зле, кои модели си пробвал и т.н.? Очевидно си ползвал всичко на Behringer, поне с такова убеждение съм останал, затова можеш да му помогнеш с нещо друго освен плюене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой по точно??? като цяло мога да кажа за всички китари на бехрингер: МНООООГО ЗЛЕ!!! Имам в предвид - много по зле от най евтиния скуаиър или стагг

Единтственото което мога да кажа аз е че Скуера е моооого по-зле от Беригера / говоря за моделите с 3 адаптера /. Лично аз си загубих цял ден да ги сравнявам, така че айде без писане на автопилот!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз свирих един път на китара берингер и изобщо

не ми хареса.Неудобна е, потенциометрите шумят

тон никакъв :D

Говоря за някакъв модел който се продава в

комлект с амп,който също е зле.

По добре се насочи към друга фирма ;)

Редактирано от shadow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирил съм с Бехрингер (имитация на Фендер),след това Свирих и на Скуайер (също имитация на Фендер).Скуейера бие Бехрнигера по всички показатели.Бехрнингера не си заслужава парите,по добре си вземи някой Стагг или Скуайер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не ми стана ясно какво имаш предвид с това, че потенциометрите шумят :) .

Имам предвид това че като ги въртиш шумят.

Не си ли чувал скапан потенциометър :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирил съм с Бехрингер (имитация на Фендер),след това Свирих и на Скуайер (също имитация на Фендер).Скуейера бие Бехрнигера по всички показатели.Бехрнингера не си заслужава парите,по добре си вземи някой Стагг или Скуайер.

Само да допълня, че Скуер е дъщерна фирма на Фендер :) АА и също купих си тази китара вчера и съм много доволен от нея за тази цена - 325 китара + Амп + калъф и ремък. Единственото което не ми харесва е че 6 -та струна леко закача, но предпоагам че е от настройките. А кубето е азродско мнооого шум дига за тая цена . Логично е за тази цена да не са много качествени. Ако става въпрос за качество ще кажа на някой да ми донесе Jackson или ESP от Америка така поне ще сам сигурен че сичко ще е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Squire-ите и то точно тези евтини модели са много добри. Разбира се, че за цената си предполага, че не са перфектни, но познавам много музиканти записвали албуми с такива китари и звучащи много добре. в случая е по- важна апаратурата, с която записваш. Нормално е при тези модели да имаш проблеми с брум и какви ли не гадости, но при добре изградена техника това може да се намали до минимум. Не знам този Берингер какъв е, но лично аз не бих се доверил на такова нещо. За мен лично има само две китари, Gibson и Fender. Всички останали производни са само времено решение, докато човек събере пари за нещо от горе споменатите марки. :)

 

П.С. Към акустичните стагове имам симпатии. Аз имам един такъв и съм много доволен от него. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.