Jump to content
Българският форум за музиканти

Джаксъни от пресован шперплат?!


X_eNeMy

Recommended Posts

Един приятел ми сподели този четвъртък, че негов приятел пред него си е изпъснал чисто нов джаксън на земята и той се СЦЕПИЛ НА ДВЕ ПОДЪЛЖИНАТА и вътре имало забележете - ПРЕСОВАН ШПЕРПЛАТ... ей така... можело да си го чоплиш и да си го рониш... Момчето не е фен на джаксън и не знае модела, но по описанието му стигнах до извода, че е Dinky JS (бил за 600 лв някъде и имал обикновенна форма).

 

Възможно ли е това ?! Аз не се съмняван в истиността на думите му по ред причини. Но все пак ми каза, че китарката си била звучала като китарка за 600 лева... е па - окей, щом звучи - добре, ама не може да се пише по сайта на джаксън тогава че е от такова,такова,такова и такова дърво...

 

Еба*и майката !

 

Искам да попитам, някой друг бил ли е свидетел или виждал ли е такова нещо, защото имам мераци да си купя китара Джаксън от сравнително по-скъпите модели и се опасявам да не се мина така жестоко...

 

Чакам отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Да, чух, че Jackson са пуснали серия от нисък клас от талашит и шперплат с декоративна хартия и лак отгоре. Даже се сцепвали без да ги изтърваш... само като ги гледаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А те джаксън кога са ги правили с дърво? от как ги помна се са като трабантите, ебаси начи така да лъжат хората.....

 

Енеми недей да пишеш глупости, това което пишеш нито е истина нито е възможно, пресован шперплат се вижда от километри, такаче нема смисъл да си приказваме глупости. Що се отнася до твоя приятел - "потършевшия" или си нема работа и му е скучно или си търси повод да напсува джаксън (евала ако е така....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление е така. слагат квото намерят. осваташе на сайта им да пише че са от шпертплат..... :( аз като казах в предната тема че не са стока ми се смяха.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето един приятел си беше направил китара от талашит, с формата на ESP-то на Джеймс Хетфийлд, а грифа беше от акустична. Цялото нещо тежеше поне 10 кила (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, вярно е. Вече взеха даже и талашита да не слагат - изливат лака в желаната форма и готово :green:

 

Стегнете се. Най-малкото талашита и масивното дърво имат значителна разлика в теглото. Готов съм да се хвана на бас с тоя пич - отиваме до магазина, разбиваме един Джаксън в земята и ако е от талашит аз ще го платя :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже и лак не слагат. Правят ги от... нищо.

 

Интересен момент е как така се цепи китара "НА ДВЕ ПОДЪЛЖИНАТА" от изпускане?! Че то така да взема да си изпусна бюрото и да се сцепи на две, щото е от шперплат, пък много място ми заема...

 

Освен това пресования шперплат просто няма начин така да си го чоплиш и рониш, сигурно с нокътче? Това да не е стиропор?

 

Хай дяволите...

Редактирано от olygofren
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крайно време е да се открие рублика - ЕЖС

ЕДНА ЖЕНА КАЗА :(

 

за по младите - това е стар лаф,дали е жена ,приятел,авер от казармата , на чичото вуйната - все тая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ X_Enemy

човек,естествено че е леко невъзможно - тва е малко вероятно за някоя хипер неизвестна марка,камо ли за Джаксън...смятам че не биха си рискували името за да спестят някой лев...още повече че все пак цената на определена китара е фиксирана за да оправдае използваните материали,...

чудно ми е тоя талашит къф саунд ли ше вади...

а,м/у другото като гледам твоя подпис - имаш Джаксън от по-евтините серии (тоест за 550 лв-поправи ме ако греша...) ама ти като свириш на него имаш ли чувството че свириш на талашит???

целта ми не е да се заяждам :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ X_Enemy

човек,естествено че е леко невъзможно - тва е малко вероятно за някоя хипер неизвестна марка,камо ли за Джаксън...смятам че не биха си рискували името за да спестят някой лев...още повече че все пак цената на определена китара е фиксирана за да оправдае използваните материали,...

чудно ми е тоя талашит къф саунд ли ше вади...

а,м/у другото като гледам твоя подпис - имаш Джаксън от по-евтините серии (тоест за 550 лв-поправи ме ако греша...) ама ти като свириш на него имаш ли чувството че свириш на талашит???

целта ми не е да се заяждам :headbang:

Малко офтопик, но си напълно прав, никой няма да си позволи да прави нещо подобно камоли Джаксън.... а тия китари са ги дигнали :wow: :wow:

вече са по 578 а не по 550, което ми е много чудно що е така..... (говора за нискара серия, която е и в подписа на X enemy)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.