Jump to content
Българският форум за музиканти

Finale


mupcku

Recommended Posts

Хора спешно ми трябва тази програма!Няма значение коя от версиите, също така ако имате по-добра идея за такава програма за нотен набор я споделете!Благодаря ви предварително.

Редактирано от mupcku
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

демоноид точка ком. Опитай и Sibelius - препоръчвам ти я. Encore също върши добра работа, а и е най-лека.

 

За повече въпроси - ЛС.

 

Влад

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ако пуснеш в google-а заявка "torrent finale" ще ти даде линк да изтеглиш през торент Finale 2006. (Ако нямаш торент клиент, напиши в google-а "bitlord" или "bitcomet" и от посочените сайтове на "download" изтегли програмката и я инсталирай с обичайните опции - т.е. на всички въпроси от инсталацията избирай "Next", "OK", "Yes" и "Finish". Торент клиентът автоматично отваря торент файловете - т.е. тези с разширение .torrent - само избираш папка и си готов.)

 

В data.bg можеш да намериш Finale 2004. Сайт за безплатно търсене в data.bg можеш да намериш пак чрез google като напишеш например "безплатно търсене в data.bg". В първия от посочените сайтове пишеш "finale" и търсиш или "програми", или "архиви", вземаш линка и теглиш - това е.

 

:metalist: След това си уреждаш авторските права, (ако разбира се, вече не си го направил) и почваш да работиш. :-(

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Baby Thomas

 

/Офтопик/

 

:think:

 

Преди и аз ползвах uTorrent, но тъй като ползвам само по-стари машини (PIII-650MHz, PIII-450MHz и PIII-866MHz) uTorrent ми натоварваше прекалено много процесора и се наложи да го сменя.

 

Освен това, ако не се лъжа, uTorrent не дава възможност да се теглят част от файлове на торента, а не само целия торент. (За повечето торенти това не е особено важно качество, но ако сте с малък хард-диск - каквито са и 6-те ми компютъра - и торентът е в размер на примерно 5-10-15+ GB, щете-не щете трябва да изтеглите торента на части, но с uTorrent не можете да направите това.)

 

В момента ползвам BitLord, който поддържа теглене на отделни файлове, защото BitComet-ът (поне последната му версия) ми прави някакви странни проблеми (някои торенти със солиден сийд не тръгват или спират без никаква причина и пр.).

 

Що се отнася до сайта zoozle.com, на него в момента се вижда надпис: "This space for sale. Contact scott@ilodesign." (сиреч "Този сайт [е] за продажба. Свържете се с scott@ilodesign.") Изглежда URL-то е друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично мнение: uTorrent е адски лек (в сравнение с БитКомет примерно, който за отворени 150 торента ми заемаше около 90мб рам, uTorrent заема около 10-15 със същото количество)

И

подчертавам И има поддръжка за теглене на отделни файлове от самия торент. Когато дадеш на open torrent и си избереш папка където ще го смъкваш, в списъка отдолу може да слагаш тикчета на файловете, които искаш да смъкнеш..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.