Jump to content
Българският форум за музиканти

Китари произведени в САЩ - заслужава ли си ?


X_eNeMy

Recommended Posts

Специално се интересувам от Джаксъните. Става въпрос за JS серията на джаксън.

Заслужава ли си да си купувам от там ? Каква ще е разликата и ще се усеща ли в звука ? И как ще излезе сметката с парите - по-евтино ли ще ми излезе (а то май от България не мога да си поръчам американски джаксън ?) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пиша във форума, защото не ми се разкарва до xxxx. Пък и те надали ще се опитат да ми спестят парите, защото сигурно получават някакви дивиденти от това колко продукция са продали. Пък и ако си поръчам от xxxx китара, която я нямат в наличност като им я докарат от САЩ съм длъжен да я купя, дори да не ми хареса и да не е това което съм очаквал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се правиш разлика между купена от и произведена в Щатите.

ми то в сайта на Джаксън си пише че JS са евтина серия и се правят в Индия...откъдето и да я купиш ще е все 1 и съща

китарите са ОК - аз имам такава и съм доволен..е,сигурно не е като USA series ама си ми върши работа, пък и аз не съм толко велик че да свиря с най-скъпите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам JS серията цялата се произвежда в Индия. Китарите от тая серия и затова са евтини. Американските им братчета са към хилядарка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Американските им братчета са към четири пъти по една хилядарка :)

JS сериите са индийски

Pro сериите са японски

 

Интересувах се с какво американските серии са по-добри от останалите и дали си заслужава да дам 4 пъти повече пари за такава от колкото за Про. Отговор - не, НО най-добре да дам към 2000 лева за поръчкова китара с сходни характеристики :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.