Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз да публикувам, ами ако ми я откраднете...


Recommended Posts

Айде сега на детинщините.....моля ако няма да публикуваш нишо, модераторите да се заемат.....ако ли ще, обещавам да си променя поуста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко споко ето:

Песента се казва НАРКОМАНКИ И ЛЕСБИЙКИ - от неиздадения ми (разбира се) албум - "ЪНДЪРГРАУНД" 2006. Характерното за целия албум е 100% живият звук (без компютри) и гаражен саунд. Освен това аз свиря всички инструменти (разбира се доколкото мога). И така...

 

http://pompilius.data.bg/music/07%20NARKOMANKI.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е спешъл работа... КАк да обясня... Умишлено гледам да е естествено, НЕстудийно дори, и пеенето и свиренето да не са с гаден изолиран звук, а даже с гаражен, и дори да има грешки или леки изфалшивявания - иначе си има AUTOTUNE, MELODINE и т.н... Можех да ги направя много по-качествено, но отдавна са ми писнали всички стандартни напудрени, гадни и комерсиални песни и записи. Това е. Това е нещо може би даже несериозно, но направено с кеф и от душа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме изкефи!Браво от мен, разбирам как се е чувствал лирическия герой.....едно време имаше такива моменти ;)

Текста е номер едно!!!!!!!

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)) то е от пролетта на таз година - от ранната пролет - писано в Студентски град, в блок 42б ;) ама за пръв път го представям публично някъде де !! Редактирано от rusnaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тотален шит-хит в стил "шантажирани Мери Бойс Бенд"...

направо Хиподил по пантофи, ама някакси твоето е насериозно изпято.

Можеш да се пробваш в "Като Лъвовете", но трябва да искаш назем някакъв текст от Мастило или Сафо, че за наркоманките няма да е подходящо, нищо че и тия наркоманки сигурно някога в захлас са гледали "Като Лъвовете"!

 

Радвам се, че не е загинала оная генерация купонджийски музиканти с китарки и мазни косички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.