Jump to content
Българският форум за музиканти

Стана гаф... :/


TheNightRider

Recommended Posts

Епа вчера и оня ден съм свирил по цял ден и днеска гелдам, че средния пръст на дясната ръка ми е крив. :ph34r::) От неправилна постановка сигурно. Как да го оправя и ще ми препоръчате ли некви видео-та за постановка и упражнения... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как така за два дни ще го изкривиш бе човек за това трябват месеци година две...то не става така...нямаш ли някой напреднал познат китарист да види с каква постановка си...наистина може и от това да е, но мен ме съмнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xax, е не знам, сега седи на криво.. или преди не ми е направило впечатление... :ph34r: грифа ми е доста тънък и тряяше да свиквам с него, ама не мисля, че е от това...

 

@kolio_k дай ножа! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече аз уча медицина.....и ще те посъветвам най-добре от колегите тук в форума......дай да го отрежа!!!!!!!!

kolio_k евала само така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се притесняваш, на мен за година и нещо свирене ми се изкриви малко безименния пръст ама и така си свиря. Пък ако е нещо сериозно слушай колегите - :killyou: ще правиш повечко дубъл-хенд-и и ще ие замаже :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти левичар или десничар си ?

Трудно ми е да си представя каква постановка ти трябва да свириш за да си изкривиш пръста ?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Майкъл Анджело "piano hand" постановката, мноу ясно (:

 

Нощен, мен ко питаш, средния ти пръст е фабрично крив. Не може изведнъж и от два дни свирене да стане. Или проспускаш нещо, или съвсем нищо ти няма.

Роквай си там и гледай да ти е удобно, пък докторлъка го остъй (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ампутацията помага при всякакви болежки, но за да избегнеш неудобството по липсата, просто си го подръж в задника на топло няколко минути - току виж се оправила работата.

 

 

Иначе по темата - аз съм настинал.

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я гледай ти какво готино лафче се е заформило тук... Жалко,че свърши.

 

@Nightrider,за упражнения и разгряване се е изписало достатъчно,ползвай търсачката.Ако наистина имаш сериозен проблем с този пръст - отиди на ортопед,правилно те посъветваха.

 

Темата се затваря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.