Jump to content
Българският форум за музиканти

Чак сега...


Recommended Posts

Що ми викат тъй не знам...

Свиря на пиано от 5-годишен.

Онзи ден ходих на продукция в консервата и като ги видях пианистките какви работи свирят - лошо ми стана.

Не ме кефи такава музика.

Най-много харесвам ДЖОН МЕДЕСКИ!!!! И начинът по който той свири на Hammond. А това е любимият ми инструмент. Веднага след него идва Фендер пианото и Клавинетът. И чак накрая е доброто старо акустично пиано. Също се кефя на клавири като DX7, M1, XP-50, MOTIF.

Единственият (МАЙ) китарист, когото харесвам е Джон Скофилд (просто свири с МЕДЕСКИ).

Свирил съм с доста хора, като много малко от тях са по-навътре в нещата, но в последно време гледам да свиря само с такива. Последната група, към която станах член през лятото, се казва Helter Skelter и свирим музика от 60-те, 70-те, пък и 90-те (Нирвана например).

Аз лично имам РОЛАНД РС-70 - никак не лош клавир, според мен доста удобно направен. Но в последно време ползвам ЛАП-ТОП в качеството на HAMMOND.

Пиша песни и музика - за някои странна, за други тъпа... Както и да е :)

Имам 3 мечти относно музиката:

1 - Hammond B3 и FENDER MK-1 или MK-2

2 - Да свиря музика от типа MEDESKI, MARTIN I WOOD на по-такаааа световна сцена с по-такааа добри музиканти.

3 - Да отворят О!Шипка и да свиря с моята група (която още не е сформирана) МОЯТА авторска музика.

Това е...

 

П.П. Труден човек съм...

Редактирано от rusnaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пич!!И на мен любимия ми инструмент е Хамонд органа!!Заобичах го покрай Дийп Пърпъл и Джон Лорд който общо взето ме е учил да свиря :D .През последната година започнах да слушам и джазови изпълнения на този уникален инструмент и още повече го заобичах :D Мечтата ми е да се науча да свиря на такова чудо.Ти свирил ли си на истински??Аз не съм.Ако искаш пиши в мойта тема за хамонда вув форума на клавиристите.Ако си свирил жеднага да разказваш еи!!Можем много да си говоим на тема хамонд. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо, как си? Мерси за добрите думи(колко соц звучи)... Как е групата? Кога ще направим JAm Session? Кога свирите, за да дойдем да ви чуем? И кажи репертоара!

 

А относно ХАМОНДА, ТХЕ БЕСТ!!!! хихи

 

Привет и всем русским!!! Рулите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ну как пиздами в небо попиздеть лучше, чем йобаными в рту и всей остальной сволочи похлебнуть здорово водкой, потом отсунуть сапогами-говнодавами в морду световной несправедливости...

А ты правда руский, дружищче?... :headbang:

 

Свириш ли партиите от Бърн и Хайуей стар?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нет, я не русский, я болгар.. ..но.. Русская Филология... :blink: И все таки можем побазарить! Хотя у меня времени нету...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за партийте - свирил съм Burn-a.. Ама ако трябва да съм честен не харесвам много Джон Лорд - макар че го уважавам много. Най-вече слушам Медески...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.