Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво би трябвало да следва?


Janick_Gers

Recommended Posts

Ами аз свиря на китара от 1 година. Първите 4 месеца ходих на уроци. Но после даскала стана затрупан от работа и спря да преподава, защото няма време. Та какво практикувам в момента? Ами най-общо тегля си таблатури на Мейдън, Кинг даймънд, Джудас Прийст и други подобни и уча, свиря и упражнявам. Освен това често си записвам ритъм с една програма и импровизирам върху него. Но още колко дълго трябва да правя това? Има ли нешо друго, към което бихте ме насочили. С няколко думи така ли да продължавам? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, всичко идва само. първо гледай големите китаристи кво правят и се учи, после сам ще почнеш да градиш своя начин на свирня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, мерси за съвета. А само искам да попитам. В момента съм със Squier Fender Strat. Процесора ми е Zoоm 606. Знам, че процесора не струва, но поне имаш ли впечатления от този модел китара? На мен ми е доста удобна, смятам, че има добър звук, но все пак не съм пробвал, чак толкова много китари. Та предполагам имаш доста по-голям опит и можеш да ме насочиш. Сега съм събрал известна сума и се чудя кое да сменя китарата или процесора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намери си друг учител най-добре

друг по-евтин но не толкова ефикасен вариант е да зяпаш много видеоуроци на различни китаристи във всеки стил и да слушаш какво ти обясняват :D

иначе това което правиш е много хубаво но има още много неща....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега, китарата става, щом ти е удобна - жулиш докато не усетиш, че ти е време за по-висок клас инструмент. за процесора - ако ти звучи добре - ок

китари много - и всяка е различна :D аз още не съм намерил най-подходящата за мен

 

за видео уроците - мноог готин вариант са, ама там трябва да чаткаш поне малко английски за да разбереш какво си боботят :D

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооооооо подрепям Алекси Лайхо

Оти'ай си дири даскал!! Оста'й иначе......15 пъти по-трудно е....и по не ефикасно.....докато с даскал за пъти по-малко време постигаш поне 5пъти по-добър резултат!!!!! ;)

 

Let the Force be with you!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.