Jump to content
Българският форум за музиканти

Чупите ли често палки?


Recommended Posts

Ще питам нещо което вероятно го има на тема някъде в тоя форум но не ми се рови много , много!

 

Та въпроса ми е дали чупите често палки и дори и да не сте чупили досега пак си кажете! :hello:

 

ПС: Ако може и да казвате с какви палки свирите и какъв стил щото едно е да свириш "Тхе Беатлес" <_<:P с 5Б-та и да речем Sepultura :bravo: със 7А-та :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще питам нещо което вероятно го има на тема някъде в тоя форум но не ми се рови много , много!

тва пич, си е изцяло твой проблем :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувам си палки за 3 кинта и свиря с тях 1 месец,купувам си палки за 17 и свиря един месец.

ЧУпя палки,късам кожи!Нещо нормално е мисля!

Не винаги цената отговаря на качеството!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди като бях Абсолютно начинаещ (сега съм само начинаещ) чупех по 1 чифт на 2 репетиции ама тогава нямаше други палки за мен освен Валето хахахах вече не чупя често...и не свиря с Валето :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвал съм го и преди - купувам палки "НОВА" и свиря с тях няколко месеца, макар че това зависи колко участия и т.н.

Приниципно не чупя често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.