Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно парче от проекта Godo


Recommended Posts

Ето и едно интструменталче което ще влезе в албума http://cekozanev.data.bg/10.Memories%20of%20Tomorow%20.mp3 . Това работния му вариант но мисля че се разбира за какво иде реч . :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни неща!!! Много добро изпълнение, записът е със супер качество!!!

Имам само една забележка и то е към повечето неща които чувам в България...липсва свежест...незнам как да го обясня с думи...

Иначе е супер!!!Браво!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз не знам какво имаш в предвид . Но е напълно възможно и за жалост обяснимо . Предполагам че под свежест би трябвало да се разбира усещането за лекота непринуденост и до голяма степен уж случайност на в изсвирването . Но всичко това се постига с много работа и с много професионолисти край теб в студиото - т.е. ти да си само музикант а не да си и човека зад пулта и да се правиш на специалист по всичко и т.н. А не напоследно място и с много пари вкарани в техника . А както може би се досещаш това обикновено не е налице в БГ . В нашия случай става въпрос за хора които ходят на работа и в свободното си време гледат да свършат нещо - обикновено петък или събота вечер . за жалост повече време няма . Иначе казано ако нещо не се промени в ситуацията край нас - от типа да може да се издържа човек с рок музика в БГ - то явно ще оставим свежеста за следващия ни живот ако има такъв . Цеко :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началото с клавира леко стартира като едно парче на Dream Theater... нали!?

 

Ама това е най-добрият домашен запис на планетата - убеден съм в това!!!

Цеко - според мен ти трябва да станеш продуцент!!!

Гений си, тъй да знаеш! :huh:

 

... аз такова... нямам думи! :wow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е най добрия домашен запис - просто това което мога да предложа до момента но винаги може и повече - много повече . А относно продуценството шо пък не и те са хора - някой много добре платени . А че съм гений така е но в друга област - в яденето на зеле с месо и тиквички с кисело мляко и чесън . ето там съм голям гений...Цеко :D:D:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.