Jump to content
Българският форум за музиканти

Кремона превзема света !


JEMer

Recommended Posts

Естествено,че иска класическа,ако трябва да избира между тези два модела,независимо,че е "окастрена" откъм едното раменце :dance:

Мен точно това, че е cutaway ме кефи <_<

 

Ама сигурно по-скоро уестърн ще си взема. Просто предпочитам звънливия звук на металните струни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това със звънливия звук (естествено не в същата степен) е съвсем постижимо и с класическа китара, но ще трябва да си поддържаш маникюр :green: хехехе <_>

А двете китарки си изглеждат много добре, бтв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със звънливия звук (естествено не в същата степен) е съвсем постижимо и с класическа китара, но ще трябва да си поддържаш маникюр :green: хехехе :dance:

А двете китарки си изглеждат много добре, бтв.

Много интересно ще става тапинг-а с този маникюр <_<

Аз и без това с пръсти не мога да свиря, все с перцето ще си жуля, тъй че по-добре уестърн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази уестърн китара с кедровото лице подозрително много прилича на тази на Котцен............ :guitar:

А това за лимитид едишън малко ме смущава...........по описанията тази китара е от махагонов шпертплат все пак и е лакирана с нитро лак който вече почти никой не използва заради многото му недостатъци.

 

Кремона наистина имат голям възход през последните няколко години . Беше приватизирана преди около 5 години и собственик беше един господин с друг основен бизнес и седалище в щатите. Миналата година собственика се смени и сега директорка е мадамата която правеше пласмента а собственик е друг нашенец май и той с бизнес в щатите.

С настоящата директорка се познаваме добре и с сигурност през април в Франкфурт на панаира ще имат щанд аз също ще хода и ще я питам за тази работа с Котцен. Предполагам че е рекламен трик . Обикновено така се прави.Това не омаловажава факта че Кремона сега имат по-добра продукция от всякога .Това го тварда като бивш работник в фабриката от 1990 до 1995-та г..

А за контрабасите вапроса наистина стои така .Абсолютно всичко което се произведе( по един на месец) отива в щатите нелакирано и там се довършва. Опитвал съм се да поръчвам контрабас за мои клиенти и изобщо не ни обръщат внимание. Ако нещо згафат с качеството тогава се заделя за вътрешния пазар за нашего брата българина.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.