Jump to content
Българският форум за музиканти

Кремона превзема света !


JEMer

Recommended Posts

Край!

 

Сега вече ще почистя моята класическа Кремона и само гледайте какво става! :guitar: :guitar: :guitar:

 

:P

 

Всъщност наистина съм горд с тази новина за Kotzen - малко е невероятно, ама щом е тъй... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз като се впечетля много само една фраза имам:

ЕБАХ ТИ ЦИЦИТЕ КОСМАТИ!!!!

макар че ...ъъъъъъъъ не ми се вярва.но дано, малко реклама няма да навреди.

Сега се сещам за едно изказване на Брайън Мей( нали така се казваше КУИН-а)

че неговата червената китара с която все излзиа..забрайх как я нарече тогава..нз,каза че са я направили с баща си когато той бил на незнам си колко години..Направи ли бе !!!!в работилницата на баша му?!?!?!?! още незнам как и с какво, но за нея казваше че му давала тоя омагьосващ и и плътно първичен звук и незнам си кво още...

та може и нещо такова да е усетил тоя Котцен.Нещо много първично..

Нямам впечатления от акустичните им китари щото не консумирам....но с ръка на сърцето мога да кажа че това е второто нещо което ме вцепени днес ( след двете

МЕТАЛ песни в авторска музика)

...абе НИки ко стана с твоя агент? Изкопчи ли нещо вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е мястото да заявя, че някои модератори злоупотребяват по най-безцеремонен начин с правомощията си в този форум, като налагат цензура в него, изтривайки без абсолютно никаква причина постинги на потребителите, само защото не са съгласни с тяхното мнение. Това е само едно доказателство за дребнавост и комплексарщина. По този начин тези хора принизяват нивото на форума, което само би могло да бъде във вреда за него, както и за всички потребители

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мненията ти не са изтрити, а са преместени.

Ако толкова държиш - мога да ти ги пратя, за да се увериш, че са в наличност.

:D Недей да се палиш - АХЕ ги е преместил в коша, защото разводняват темата, в която се намираха.

 

Snowwhite

 

:D И, между другото - не му е тук мястото :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на кремонеца. Ей къв хит беше да имаш такова животну навремето. ЕХХХХ. И азе съм подрънквал и ми беше гот. Хвала. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами можем единствено да се радваме а пък аз от малак си казах я дай да си хвърля акусти4ния фендер 6тото има и по яки китари и си взех кремонката тя е супер газарска :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте хора , наистина не е редно да се местят постинги , все пак хората се изразяват всеки по своя начин , не може да се преценява кое разводнява и кое не , какво значи разводнява , и дори така да е защо трябва някой да определя един пост къде трябва да бъде, това го решава автора!!!!!!Разбира се има и изключения , всяко нещо си има граници , има и правила!!!Сигурен съм че и двете страни ще проявите разбиране едни към други и няма да има недоволни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте хора , наистина не е редно да се местят постинги , все пак хората се изразяват всеки по своя начин , не може да се преценява кое разводнява и кое не , какво значи разводнява , и дори така да е защо трябва някой да определя един пост къде трябва да бъде, това го решава автора!!!!!!Разбира се има и изключения , всяко нещо си има граници , има и правила!!!Сигурен съм че и двете страни ще проявите разбиране едни към други и няма да има недоволни

Ей кво зимно настроение те е хванало. Баш по темата си е. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Richie Kotzen Model Acouistic Guitar manifactured by Kremona -Bulgaria Ltd. in limited edition.

 

Хвала на Долината с розите и на автора постнал темата B)

Редактирано от Ivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително радостна вест. Много приятно съм изненадан, щото освен всичко друго това си е чисто наша търговска марка и наше изделие. Не е някаква лицензна китара, а "Кремона". Което иде да рече, че нашите майстори могат не само да произведат нещо хубаво, но и да го проектират, да го създадат. За електрически китари може би ще има повече трудности, защото там нямаме много традиции - всичките ел. китари които се произвеждаха тук си бяха изкопирани от чужди модели. Но за акустични инструменти по всяка вероятност имаме традиции и майстори, които са ги наследили. Певеца на разпадналата ни се вече банда има една овейшън китара, направена от някакъв наш майстор - ами какво да ви кажа, според мен си е много добра. Така че защо да не се правят инструменти на световно ниво в България. С какво сме по-лоши от тея на запад. Според мен не им отстъпваме по нищо. Аз в моята фирма като помисля с какви клиенти си имаме работа :wow: ??!!! И това са "специалисти" от световно известни автомобилостроителни компании. А са толкова тъпи - просто безбожно. Единствената им далавера, а тя е основната разбира се, е че държат парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EEEEEEEEEEEEEEбах тая пичка дееба!

 

;) аааааааааааааааа?! :beer:

 

 

Аферим на пичовете! А Коцен нема ли да намине по нашенско и да изперка некой лайв? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея ... аз съм чул че Кремонките звучат най добре тука :P

Да земе да удари една ситна копаница ;) че да ми се напълни душицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не мога да повярвам, че това може да е истина. Някой да не е хакнал сайта този Richie Kotzen :green: Ako това обаче е истина разбира се че трябва да се гордеем с това :godbless:

Хммм тази китара на аватара дето я държиш онова което си мисля ли е ?

:godbless::godbless::D:D:D:D:D:D

 

P.S. Аз започнах да се гордея ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм тази китара на аватара дето я държиш онова което си мисля ли е ?

:P  ;)  :)  :P  :P  ;)  :D  :D

 

P.S. Аз започнах да се гордея ;-)

Нещо не разбирам какво имаш предвид ? ;) Това е старата ми китара Fender .....sunburst serial # 95747 :D:)

 

P.S. DeathZone абсолютно съм съгласен с теб! Някои хора в този форум се самозабравят и си мислят че като са модове могат да упражняват произвол, да правят каквото си искат и да решават кой постинг е добър и кой не !! По този начин се прецаква целия форум. Това са малко комплексрски истории - дай на малкия човек власт и после гледай какво става ....Ако се следва тази логика то между 35 и 60 % от мненията трябва да бъдат изтрити или преместени.

Редактирано от Angry Samoan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.