Jump to content
Българският форум за музиканти

Кремона превзема света !


JEMer

Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тва поне за мен е един от най талантливите китаристи , слагам го не по долу от Грег Хоу например , надали Кремона имат парите да спонсорират Котцен(по скоро обратното) , но за мен е голяма гордост като българин гледайки един от любимците ми със българска китара ......

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва поне за мен е един от най талантливите китаристи , слагам го не по долу от Грег Хоу например , надали Кремона имат парите да спонсорират Котцен(по скоро обратното) , но за мен е голяма гордост като българин гледайки един от любимците ми със българска китара ......

Абсолютно съм съгласен!!!

 

Факта според мен е доста радостен..

Oще по интересно е че този модел ще може да се купи от сайта на Котзън(справка в Store).

 

 

Очаквайте в най - скоро време Slash и Eric Clapton са захвърлят Les Paula-a и Stratocaster-a

 

ъъъ.... Котзън също е спонсориран от Фендер и си има собствен Custom Shop модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първа песен- ясно, почва да откача с признаци на леки халюцинаций. на треатата вече си припомня какво беше едно време, когато кремоните рулираха пазара, след тва става и отива да си поръча една спешъл китарка
:godbless::)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не мога да повярвам, че това може да е истина. Някой да не е хакнал сайта този Richie Kotzen :green: Ako това обаче е истина разбира се че трябва да се гордеем с това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o  :o  :happy:  :inlove:  :P  нямам думи!

Сънчо

Аз се радвам :green: :green: :green: :inlove: :inlove:

Разбрах, мен ;) Зат'ва казвам "Наздрафе & Ю роцк" ;):):P:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, в крайна сметка, ако се съберат достатъчно можещи хора в България /майстори лютиери и т.н./, защо подобна фирма, било то Кремона и някоя друга, да не могат да станат световна марка за custom shop примерно?

Вярно, че ще се изискват много начален капитал за да се започне, на после всички предпоставки са налице...и ще им вземаме парите :twisted: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно защо в сайта не пише повече информация за това как въпросният Richie Kotzen e стигнал до избора точно на тази китара. Би било интересно да се научи как точно е разбрал за Кремона, защо е избрал да свири точно с нея , какво точно му харесва в тази китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, аз по ринцип съм човек, на комуто харесва да говори доста ..... и да отговаря също.

 

Смятай, копеле, какво значи такъв човек да няма какво да каже.

В момента физиономията ми е точно такава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кремонец над всички! Да живее казанлъшката гордост на България! :green:

Майтапа настрана, щом го кефи човека, значи има защо. :)

 

И все пак съм втрещен! :wow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кремона RULZ :o

:)  :P  :)

 

p.s. аз на ушите си приказвам, че напоследък (от няколко години) китарите са  като истински - акустичните и класическите ;)

Аз съм адски съгасен с това мнение!!! :P Особено бидейки притежател на точно класическа Кремона произведена преди няколко години.

Интересното е че като си я купувах ми казаха че е произведена в завода на Кремона,но под името Сиена - за износ в Германия.Собственикът бил нов и пращал стока там.Оставяли по няколко бройки тук,а другите от серията там за повече пара.

Сигурно така е разбрал - питал е в някой магазин след като я е пробвал и после решил да се сдобие с една..или повече.

 

Кремона юбер аллез!!! :o :guitar: :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.