Jump to content
Българският форум за музиканти

Кремона превзема света !


JEMer

Recommended Posts

КЛИКНИ ТУК!!!!!!!!! след като се зареди страницата отидете на GEAR тук е много важно да се обърне внимание на текста към акустичната китара.....

Мисля да не коментирам..... :) :) :):godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Кремона RULZ :)

:):):godbless:

 

p.s. аз на ушите си приказвам, че напоследък (от няколко години) китарите са като истински - акустичните и класическите ;)

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не е някакъв майтап !??! :);):) Кремона превзема света :godbless: Очаквайте в най - скоро време Slash и Eric Clapton са захвърлят Les Paula-a и Stratocaster-a за новия хит на пазара ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Angry, не знам дали забеляза, че китарата е акустична

 

Няма знаение, аз имам предвид, че сигурно и елекрическите "Кремона" ще се наложат покрай акустичните :godbless::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещото, което не мога да разбера е защо аджеба, ма'а му стара, не се зарадвате - айде не да се радвате чак - ама някак си позитивно да приемете факта, че и Кремона са успели да направят нещо, което може да се появи като Richie Kotzen signature. Д'еба наистина не мога да разбера. :)

 

п.с. Ако някой си мисли, че нямам опит с калпави Кремони - мога да го разубедя, че съм пипал и подрънквал на Кремона още когато повечето колеги тук са си клатили краката седнали на тротоара. Че бяха калпави бяха дума да няма.

 

ппс. Nalbantov - наздрафе, бтв. :):) Ю роцк ;):godbless:

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тогава и моята да я пиша limited edition...с фабрично крив гриф ;)

Аааааа :):):)

Тия хич не са limited edition :godbless: :green: Limited Edition са тия с прав гриф ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си всъщност :)

 

А инъче бъзика настрана - чудесно е че са успели хората!:godbless: ...просто звучи малко невероятно

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото и да ми е неприятно да ги обиждам кремонките, мисля че разнищих мистерията :) погледнете само как се казва първото парче на човека :) (там долу, под снимката му, има една кутийка дет можеш да слушаш музика) спред мене, тоя пич, както и господ разбира се, е българин и като си е писал албума, е наблегнал на следните моменти:

 

първа песен- ясно, почва да откача с признаци на леки халюцинаций. на треатата вече си припомня какво беше едно време, когато кремоните рулираха пазара, след тва става и отива да си поръча една спешъл китарка

 

иначе мойта кремона беше железна- още ме е яд че я продадох :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.