Jump to content
Българският форум за музиканти

блус бекинг трак


Recommended Posts

Отдавна исках да постна този бекинг трак,за да можем всички наволя да подрънкаме в/у него.Аз спецялно винаги съм се кефил на такива неща и се надявам да има много кандидат блусари :happy:

 

 

bluesjam

 

 

 

Само дето малко се поувлякох,та хавата излезе дългичка,ама няках време да записвам втори опит и си го оставих както си е.Надявам се да не е много досадно и дано ви хареса

 

 

п.п.Бекинг трака е в Гмейла в папка kolio_k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хубаво "блусче", ама не можеше ли да пуснеш нещо по-първично, щом си решил да е блус - ако ще е блус, да е блус, де - 12 тактова стандартна схема, без излишни ходове :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нямам всички са тип Суинг,а това не вярвам да се хареса на повечето хора.Но този извън броя на тактовете си е доста нормален тип американска църковна песен и се връзва с блусарско свирене

 

п.п.Много съжалявам ако не ти е допаднал :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нямам всички са тип Суинг,а това не вярвам да се хареса на повечето хора.Но този извън броя на тактовете си е доста нормален тип американска църковна песен и се връзва с блусарско свирене

 

п.п.Много съжалявам ако не ти е допаднал :D

Свирил съм я тази схема (или нещо подобно беше), но лично мен, ме кара да се замислям докато я свиря, а не обичам. Красива е, но ми възспира първичното, а при блуса, смятам, то е основното, това исках да кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти тотално бях заборавил за тоя джем.Тъй че ето и от мен нещо кратко,тъй като се бях изчерпалл след първия хорус :D

 

KokoBluesSloppyVlado

 

Свиренето върху този бекинг ми напомни две нещица:#1.учителя ми по солфеж и нотните му диктовки и факта че повече трябваше да внимавам навремето(щеше да е къде по-лесно да налучкам хармонията,а не да напрягам закърнелите ми уши :P )#2.много е трудно да се свири смислено на особено на такова бавно темпо(всяка фраза трябва да е в "покет-а",иначе виси като мръсни слипове на простор).Коко,евала отново за майсторското изпълнение и че не спираш да даваш безплатни уроци :dance:

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ве Кольо, кажи ми как да даунлоудна твоята импровизация, много е яка, направо скъсва :(:cheers::cheers::huh:, а и твойта Владко нямам думи. :huh::(:bravo: Понеже по тоз блус хич ме няма... Макар, че... Бе ще взема да се пробвам....

Редактирано от mengel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали Владо го е свалил.Ама няма значение ще проверя и ще го кача ако го няма

 

п.п..Владо ударил си много гот,учителят по солфеж явно си е свършил добре работата :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.