Jump to content
Българският форум за музиканти

Death Metal Distortion


Rotten Body Landslide

Recommended Posts

Ми Фактор - аз ходих да питам, иди и ти, няма само аз да се излагам. :) Скоро щели да докарат в Сф, като стане и нас ще ни огрее. Ако се съберем повече клиенти - и по-бързо може да стане, знам ли.

А тва сайтче ще го измъча да видя дали ще ми приеме някоя от дебитните карти - ко стане иха. Или пък да пробвам с някой приятел в чужбина - ама тогава трябва да забравя чак до лятото. :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Mu3epHuK каде се намира Фактор :headbang:

До бившата обредна зала Илиана Димитрова(до английската гимназия). Има спирка на тролей 2 и някакви трамваи но не ги знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:headbang::P:D:P:D:P:D Вовчо - утрепа ме!!!Илияна!!! :D:P:D:P:D:P:D

 

Това е бившата Лиляна Димитрова,на пресечката на булевард "Мадрид" и улица "Кракра".Там е и моят си "Свободен театър" :inlove:

 

P.S. : Това се намира съвсем близо до паметника на Левски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D  :P  :D  :P  :D  :P  :D  Вовчо - утрепа ме!!!Илияна!!! :D  :P  :D  :P  :D  :P  :P

 

Това е бившата Лиляна Димитрова,на пресечката на булевард "Мадрид" и улица "Кракра".Там е и моят си "Свободен театър" :inlove:

 

P.S. : Това се намира съвсем близо до паметника на Левски.

Въйййй верно ли :headbang: Винаги съм мислел, че е Илияна. Сигурно защото сестра ми се казва така. Подканям всички да погледнат каква тема съм пуснал и да кажат нещо по въпроса. Искам си дист.

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=1617

Редактирано от Snowwhite
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DeathMetal Distorsion-а го прават и DigiTech. Tия DOD са некви дъщерни май.

Ей утепаме с тоя въпрос дали не ги използвам на баса. Не, по принцип не ама супер рядко го слагам, а когато го сложа свира на него сеедно на китара. Фениксе, кви ги дрънкаш. Иначе си го праскам на китарката. В момента даже свира на него. Абе кефи си ме мене. Не е кой знае какво ама стърженето ме кефи. А и за сола е яко куул.

И не съм го зел за $30 бе тапак. $49 и то от musiciansfriend

Утепа ме с тоя пост.

Сори за глупостите дето съм наприказвал.... :headbang::D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в Пловдив Фактор се намира на ул "Костаки Пеев" 11 зад Ректората на ПУ.

тел. 62 09 78; pbacard@abv.bg

 

Упътванията за Сф ще са полезни обаче. Като получат нещо направо се командировам натам, няма да чакам тукашните да се натуткат. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за инфото Mu3epHuK бтв в Пловдив нема ли вероятност да се появи защото незнам аз кога ще имам път кам Сф :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.