Jump to content
Българският форум за музиканти

Death Metal Distortion


Rotten Body Landslide

Recommended Posts

Здравеите искам да ви попитам некои от вас знаи ли дали в Българиа се продава tozi Death Metal Distortion и на каква цена е :wow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ми май не. Ама той не си заслужава толкова. Използвай сърча за да намериш темата за ефектите, там има реюта за него ;) Slayer fox, от форума го има. Зел си го е за 30$. Ми за тия пари не си заслужава май, ама иначе... B)

Намери темата, там пише и дали го има някъде тука :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двата ефекта имат коренно различен звук - нищо общо няма между Метал Зоната и ДОД. Аз също съм търсил този ефект, оказа се че е труден за откриване дори в чужбина. B)

 

Според вътрешна информация е възможно във Фактор София да докарат Death Metal и Мetal Master дистове на Digitech след известно време. На това и се надявам.

 

PS: Slayer_fox не го ли ползва за бас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двата ефекта имат коренно различен звук - нищо общо няма между Метал Зоната и ДОД. Аз също съм търсил този ефект, оказа се че е труден за откриване дори в чужбина. B)

 

Според вътрешна информация е възможно във Фактор София да докарат Death Metal и Мetal Master дистове на Digitech след известно време. На това и се надявам.

 

PS: Slayer_fox не го ли ползва за бас?

Мда за бас го използва, но и за китара.

Аз съм го пробвал също, а освен това имам и MT-2kata. Истината е че с дет метъла успях да докарам звука от метъл зон-а, но с много труд. Ма дет метъла не ми хареса. ;)

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двата ефекта имат коренно различен звук - нищо общо няма между Метал Зоната и ДОД. Аз също съм търсил този ефект, оказа се че е труден за откриване дори в чужбина.  B)

 

Според вътрешна информация е възможно във Фактор София да докарат Death Metal и Мetal Master дистове на Digitech след известно време. На това и се надявам.

 

PS: Slayer_fox не го ли ползва за бас?

Мда за бас го използва, но и за китара.

Аз съм го пробвал също, а освен това имам и MT-2kata. Истината е че с дет метъла успях да докарам звука от метъл зон-а, но с много труд. Ма дет метъла не ми хареса. ;)

:hello:

Е аз с МТ2-ката докарах звука на digitech-а без проблем и даже го надминах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз с МТ2-ката докарах звука на digitech-а без проблем и даже го надминах.

 

Вие да не сте правили състезание с камиончета :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двата ефекта имат коренно различен звук - нищо общо няма между Метал Зоната и ДОД. Аз също съм търсил този ефект, оказа се че е труден за откриване дори в чужбина.  B)

 

Според вътрешна информация е възможно във Фактор София да докарат Death Metal и Мetal Master дистове на Digitech след известно време. На това и се надявам.

 

PS: Slayer_fox не го ли ползва за бас?

Мда за бас го използва, но и за китара.

Аз съм го пробвал също, а освен това имам и MT-2kata. Истината е че с дет метъла успях да докарам звука от метъл зон-а, но с много труд. Ма дет метъла не ми хареса. ;)

:hello:

Е аз с МТ2-ката докарах звука на digitech-а без проблем и даже го надминах.

За мен едното почва там където свършва другото (сами се сетете кое къде ;);))

Mu3epHuK е прав - въпрос на вкус.

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време си спомням, че Death Metal na DOD бяха популярни сред китаристичните кръгове и се продаваха във Фактор, само че поне според мен звукът им беше гаден. Аз продължавам да се кефя най-много на китаристи с един чист и прост Metal Zone, а не с хиляди дигитализирани процесорни ефекти. Това си е класика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз с МТ2-ката докарах звука на digitech-а без проблем и даже го надминах.

 

Вие да не сте правили състезание с камиончета :green:

Е стига с тоя офтопик ве... да имаше един модератор да го махне B)

 

А тъй като знам, че трудно се намира тоя дист тука... Косьо, защо ти трябва? Да не би да си решил да се преквалифицираш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време си спомням, че Death Metal na DOD бяха популярни сред китаристичните кръгове и се продаваха във Фактор, само че поне според мен звукът им беше гаден. Аз продължавам да се кефя най-много на китаристи с един чист и прост Metal Zone, а не с хиляди дигитализирани процесорни ефекти. Това си е класика.

Metal Zone баш си е за металисти. :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време си спомням, че Death Metal na DOD бяха популярни сред китаристичните кръгове и се продаваха във Фактор, само че поне според мен звукът им беше гаден. Аз продължавам да се кефя най-много на китаристи с един чист и прост Metal Zone, а не с хиляди дигитализирани процесорни ефекти. Това си е класика.

Metal Zone баш си е за металисти. :guitar:

Може да ви прозвучи странно, но Metal Zone, някак не ми допадна колкото и да е класически...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..хиляди дигитализирани процесорни ефекти...

Ами то зависи как се ползва и какво се свири с него, а зависи и от усилвателя + това DOD е един дол дренки с Метал Зоната - и двата са аналогови. Къде ги видяхте тези дигитални процесори? :think:

 

DOD ми харесва, защото може да изкара по-плътен звук дори и без scoop, а Boss-ът има много високи и "жужи". Пък като се отрежат високите от EQто става глухо. Обаче това не значи, че не е от класа. Въпрос на вкус пак повтарям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ден във Фактор ще внесат на Digitech всичките нови дистове и ефекти. Поне така ми казват. Били ги поръчали. Но кога ще дойдат не се знае. Аз почти всяка седмица ходя да проверявам от месец два вече. Ама нъц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.