Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно по различно парче


Recommended Posts

Преди около 3 месеца записах с едни приятели 2-3 парчета на джем начала в студио.Състава е бас,барабани,китара и вокал.

 

Това парче има нещо общо с етно(Д.Зорн) и като цяло е доста по различно нещата които обикновенно пускам.Надявам се да ви хареса

 

zorn

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси приятели,радвам се че ви харесва,ето още едно от същия ден.Аз правя само соло и има пиано.Само искам да кажа ,че парчетата са правени за наше развлечение и са си чисто експериментални

 

 

bnfm

 

Това е доста странна интерпретация на небезизвестния стандарт But not for me

 

Извинявам се предварително на всички ;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първото не ми допада толкова, колкото второто, а там най-много интрото ;)

 

някои неща ми идват в повече, но това си е въпрос на вкус, знам , че при теб случайно няма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Второто е много свежо!Обичам експериментите.Без тях джаза си губи смисъла и се превръща в академично "надсвирване".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отзивите и за слушането

 

@peshoy2k

 

Това е един вид музикален майтап(гротеска)на истинското парче.Затовая и започва що годе нормално а след това изкретенясва.Напълно разбирам,че някои неща ти идват в повече,точно това ни е идеята <_>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@peshoy2k

 

Това е един вид музикален майтап(гротеска)на истинското парче.Затовая и започва що годе нормално а след това изкретенясва.Напълно разбирам,че някои неща ти идват в повече,точно това ни е идеята :D

ааааа, ами значи съм един средностатистически слушатель :), аз си помислих, че не съм наред с ушите по едно време :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:(:):D

 

Това са най - яките неща дето си ги пускал досега, мен ме къдрят страшно много, ще взема да стана на афро!!! Освен това, за моя вкус са едни от най - интересните неща пускани във форума изобщо.

 

Леле как обичам ей такива малко по - експериментални неща.

 

А второто ми напомня много на стила на последния Madness с някои неща. Но не мога да преценя кое от двете ми харесва повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами к'во да кажа,

така правиат знаещите и можещите хора ,евала Колио ,

радвам се за това че има въобще такъв българин.

 

:(:):D:):blink::):):D:cheers::cheers::cheers::cheers::(:):D:):):D:cheers::blink::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудил защо няма поне един българин да пее така истински без да се напъва...нещо не ни е в кръвта ....за солото и въобще за "всичкото експеримент" :cheers: евала просто само адмирации! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного ви благодаря на всички за похвалите(дано са заслужени) и за отделеното време.

 

ааааа, ами значи съм един средностатистически слушатель , аз си помислих, че не съм наред с ушите по едно време 

 

Всичко си ти е наред с ушите,ама не знам дали същото може да се каже за нашите(на хората от записа)глави :unsure:

 

Това са най - яките неща дето си ги пускал досега, мен ме къдрят страшно много, ще взема да стана на афро!!! Освен това, за моя вкус са едни от най - интересните неща пускани във форума изобщо

 

Идеята за записите беша на пича,който пее.Без кадър като него такива хави изобщо не могат да се получат.Свирил съм с него няколко пъти и всеки път е различно и сие живо удоволствие

 

@tocata

 

Има много кадърни,знаещи и можещи хора в БГ и ти си(както всички тук добре знаем) един от тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.