Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez,fender,carvin...prs в 1 магазин


4040

Recommended Posts

Как Ви се струва ако има 1 магазин В София, в който има всички марки Ibanez,Fender,Carvin...PRS и други и може да се пробва и сравнява на място, както е навсякъде по света, а не специализирано и никога да не знаеш каква е разликата реално....Моля за мнение... Може и да направим B)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е хубаво ,но трябва все пак да не си слагат голяма надценка ,което в момента е много-модерно.

Понякога даже цента излиза двойна от тази в другите страни

:killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се радвал и просто да знам, че всички голями марки имат официални представители (дистрибутори) в България, а не да се чудя къде да намре едикакъв си Гибсон или някоя друга марка, която се внася случайно в магазините и има само по една бройка. Иначи идеята за такъв универсален музикален магазин е хубава и дано в бъдещите години намери почва и тук B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен идеят звучи повече от велико, и именно за това съм леко скептично настроен. Иначе евала за инициативата и дано стане B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(опитах се да едитна горното, ама ми даде няква грешка, затва пускам нов пост)

 

Според мен идеят звучи повече от велико, и именно за това съм леко скептично настроен. Иначе евала за инициативата и дано стане :godbless:

 

P.S. Даже сега като се замисля, би било готино ако се хванем повечко хора с тая далавера. Аз самия съм си мислил за подобно начинание заедно с един приятел. Навит съм да помогна (ако има с какво), щото ако това стане, ще бъде велико, а и ще бъде полезно на ужасно много хора. :P:P:bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е супер :P

 

Сега веднага да ви поутепам ентусиазма с няколко въпроса:

 

1. Какво ще кажат РФ по въпроса да внасяте фендер вместо тях? :bravo: Същото важи и за фактор, ибанец и прочее марки които си имат вече вносители и представители :P

2. Ако някоя марка има вече представител дали ще се навие да подпише и с теб/вместо с тях договор :godbless:

 

Сякаш и други въпроси ще изкочат, но после ще дойдат :D

 

Иначе евалат на такива преприемачи дано има повече от вас и дано повечето от вас да си сбъдват проекта от плана и в живота :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

безмислено чешане на езици

супер идея - дрьн дрьн ярина

трудно ще измьнеш бизнеса на РФ ,Фактор,Икономов

не казвам невьзможно -ама и да стане - няма да последва кой знае каква промяна(всьщност Икономов измькна - доста важни представителства от Фактор -Ибанез и Маршал)

ами май само ПРС - са без представители за БГ - не сьм сигурен - може и да имат - продават се някакви ПРС от евтиджос серията СЕ (която се явява за ПРС - като скуаяр и епифон сьответно за Фендер и Гибсьн) от Цецо

да речем станеш представител на ПРС - колко такива ще продадеш за година?

1,2 - 5 - 10?

реално ще прададеш 1 -2

може и 100 да продадеш, ама трябва да ги пуснеш по хилядарка(не става дума за СЕ)

 

какви предприемачи - какви 200 лева

 

А ИДЕЯТА ВЯРНО Е СУПЕР - ако в случая пита някоя мутра дето има излишни пари :exclaim:

значи влага ги в скьпи китари :godbless:

седят му 2-3 години в магазина :wow:

прашлясват :wall:

писва му на сайдера :evil:

и ни ги продава по пет-шестотин лева :P

много ще се радвам да стане така :P

ще си взема няколко :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

представителствата са тези, които трябва да зареждат магазина. Бриколаж не са представители на всички марки, които продават нито Метро... но Ikonomov предпочита да продава Ibanez a Фендер си имат и Carvin i Gretch i GHS i jackson нo не и Ibanez или Gibson да не пропускаме и Кокала... А е добре да се пробва инструмента а не да го поръчваме по I-net i kakvoto doide.

 

Да и това с цените е вярно...трябва да се поработи и затова...

 

Не съм мутра :metalist:)) те трудно пишат а и какви китари:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега те разбирам по добре

аз помислих, че искаш да отваряш магазин за хай енд китари

тая работа в Бьлгария е обречена на неуспех

поне засега - може след поне 2-3 години и да стане

 

сещам се за промоцията на ( май бяха швейцарски киари) Блейд

цените варираха някьде от 600 - 1400 лв

май са се продали няколко бройки

но нямаше бум

логично - макар и много добри и на разумни цени

името Блейд не говори много на бьлгарския потребител

а пьк по извесните марки вече както казахме са хванати

и официалните представители ще водят битка с теб

(ако пьк ги взимаш от тях - цените ти никога няма да са по ниски)

 

много си прав, че китара, за да се купи, трябва да се пипне

тоест трябва да я усетиш

(предлагали са ми изгодно китари - които обаче не са ми допадали и сьм ги отказвал

- а пьк после сьщите са се продавали доста по скьпо)

тоест кьм китарата която купуваш трябва да имаш лично отношение

 

така че - нормалното за у нас - е както изглеждат горе - долу музикалните магазини в момента

много евтини китари за начинаещи,

добри китари на средни цени - за масовия купувач

и няколко наистина качествени и скьпи инструмента

от пьрвите 2 категории ще си продаваш - горе долу нормално

от последната - по няколко бройки за годината

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля за следното: реално, за да се получи ще трябва да има всякакви марки и цени. китари, басове, барабани, усилватели и други. колкото до цените ще са същите, като в представителните магазини. Има дистрибуторски отстъпки и договори. единствено ако се притесняват, че оборота в техните магазини ше спадне...ама това е тъпо, защото пак те ги продават...в по-големите градове по света повечето са ткива смесени магазини...

Дали има интерес от Българските музиканти??? това е важно?!! кажете!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще е първото място където бих отишъл!

Идеята е супер, но засега не е осъществима,

ще ни се наложи да почакаме известно време. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.