Jump to content
Българският форум за музиканти

сме6ен бизнес


Recommended Posts

молиа ви колеги!!!!за6то никои не пра6та промота на

насам натам с изклиу4ение на пунк и блацк металите

?????

 

4акате ниакои да ви открие ли?и да инвестрира вув вас?

ми ако се разпаднете???

ниаякои 4узхд лабел да напражи маркетинг дали естониа харесват

поп рока направен в бг и повлиан от ва6ите идоли ???

 

размурдаите се малко ,молиа ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бъргър, прав си, ама докато ти разчета....

Абе братче, малко опити, малко БДС, малко фонетична.

Сори, ама английски чета с по-малко зор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... задавам си един въпрос за едно радио , и рекламата муе готина само колко яко завучи " Зи рок - рок радиото на българия ". Само се чудя е тея пичове дали не са сбъркали адреса ? Каде е рока на българия в това радио? Случва се всеки да се пообърка, така че е по-правилно е да бъде "Зи рок - рок радиото на света" А за другите, е там вече нямам думи, една боза, една помия направо си е таратор от глупости...

има се предвид, че в БГ е едно такова радио и затва е на България :)

а иначе пуска и бг музика също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

^Бургер, мисля, че мнението ти е доста некомпетентно и прибързано - в различни аспекти ...

 

- Първо - аз дето съм от Варна - изобщо не съм разбрал, че ще има концерт на Д2.

Извод: Слаба раклама, организация и т.н.

 

- Второ - изобщо не е вярно, че в пианобаровете (особено във Варна и особено при нас например - "JOKERS CLUB", където свирим цялата банда) не се свири авторска музика, напротив - точно тя е нещото, което задържа основните и редовни посетители. Поразпитай хората, или се разходи сам и виж :)

Извод: Некомпетентно изказване - поради слаба информираност - явно не посещаваш пианобарове, или не слушаш какво се случва там.

 

- Трето - заплащането в пианобаровете не е 50 лв :) Ще оставя на твоята фантазия останалото ...

Извод: Слаба информираност ...

 

Има и други неща, но айде да не задълбаваме ...

 

Със здраве!! :greenball:

 

П.С. Сашко (@Доцк ;)) откогха гуворисх нови езитси ? :)

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Бургер, мисля, че мнението ти е доста некомпетентно и прибързано - в различни аспекти ...

 

- Първо - аз дето съм от Варна - изобщо не съм разбрал, че ще има концерт на Д2.

Извод: Слаба раклама, организация и т.н.

 

- Второ - изобщо не е вярно, че в пианобаровете (особено във Варна и особено при нас например - "JOKERS CLUB", където свирим цялата банда) не се свири авторска музика, напротив - точно тя е нещото, което задържа основните и редовни посетители. Поразпитай хората, или се разходи сам и виж :)

Извод: Некомпетентно изказване - поради слаба информираност - явно не посещаваш пианобарове, или не слушаш какво се случва там.

 

- Трето - заплащането в пианобаровете не е 50 лв :P Ще оставя на твоята фантазия останалото ...

Извод: Слаба информираност ...

 

Има и други неща, но айде да не задълбаваме ...

 

Със здраве!! :metalist:

 

П.С. Сашко (@Доцк ;)) откогха гуворисх нови езитси ? :P

 

 

Първо не знам в коя ВАРНА живееш, но явно не е в тая която беше налепена с плакати за Д2 и в която трите варненски телевизии въртяха спотове по 15-20 пъти на ден. Извод - слаба информираност

 

Второ аз лично не съм идвал в вашто пиано барче (оп реклама) но тва за авторската музика,ако визираш две три песни на Фанданго, не се брои. Извод - несъстоятелност на изказването.

 

Трето ако на вас не ви плащат по 50лв, защо трябва да означава че никаде не плащат по толкова. Извод - изместваш темата с косвени доказателства.

 

Четвърто и аз не съм съгласен с някой мнения на Бургер, но общо взето темата е за друго. И това друго далеч не е най-важното нещо за оправяне в нашия бит. Затова и ми се струва че не е нужно нещата да се взимат толкова насериозно. А да кажеш на някой че е некомпетентен може да се приеме и за обида, при положение,че не знаеш за кого говориш. Аз поне знам :P

 

 

PEACE

Редактирано от aitapeapea
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Дотук добре. Ние коментирахме това с Весо (@vane), че Д2, заедно с ПИФ (или P.I.F) са двете съвременни, модерни български банди, които правят интересна авторска музика, с качество на записите и на изпълнението заслужаващи внимание. Разбира се има и други банди, но тези двете за мен са на върха като популярност, която (пак според мен) са заслужили.

 

Инициативата с училищните рок банди е похвална.Наистина, приятно съм изненадан. Само се питам защо във (почти)всичко, което се прави в България за нови музиканти (респективно млади, училищни и т.н) има думата "рок" (Rock)? Не съм чувал досега конкурс за млади джаз банди или за поп-групи, например....

Но да не измествам темата. Браво на Д2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.