Jump to content
Българският форум за музиканти

Метални кутийки


Recommended Posts

Момчета от къде мога да намеря метални кутийки за да пъхна в тях някоя друга правена схема и да сглобя Home edition камионче.ако някой знае нещо да казва само да е качествено и на добра цена :greenangel:

Благодая на всички предварително :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега докато си седя и чакам някой да дае иде ми хрумна супер нещо......от консервена кутия....ще е доста ефектно :greenangel:

сега сериозно .... чакам умни идеи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В по-големите магазини за електроника има.Ако си от Пловдив провери във Вики Ват.Специално за металните избора не е голям,но пластамосви има доста.Цените са около 5-10 лв.

Ако си от друг град,някой друг да каже.

 

 

А като каза за консервена кутия-аз съм още по-зле(финансово). :(

Понеже си ползвам ефектит вкъщи,представляват гола платка с един картон с няколко дупки,на които съм сложил потенциометрите и буксите.Шумотевици всякви,особено като ги сложа по-близо до усилвателя. :green: Абе мизерна работа.Все се кана някой ден да събера някой лев за кутии ама тоя ден все не идва. :wall: :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос ефектно ще е във всичко по-неочаквано пример:

redlegacy_photo.jpg

:(:P:P

 

A иначе предполагам по-голям успех с металните кутии ще имаш по сервизите за черна техника (долнопробните маенца в които поправят (поне според тях) телевизори, уредби, видеа и други глупости). Там 100% ще имат от някоя съветска глупост изпаднала кутийка, но на каква цена идея си нямам :greenangel: И варианта който аз често предприемам е някаква пластмаса/плексиглас взимаш и хоп хоп хоп и кутийката е къстъм :D Поне ще е с форма размери както искаш, а няма да ти хлопат вътре някои по-дълги жици защото има по 5 санти луфт отвсякъде ;)

 

Ае успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутийка от нес кафе. Има и едни чайове на Twinnings с подходящи кутийки, като например тази на "Prince of Wales" е черна на цвят :greenangel:

 

prince_of_wales.jpg

 

Друг вариант е произволна пластмасова кутийка (на времето ползвахме сапунерки от онези дето се затварят) и я облепяш вътре с фолио (най-евтино с алуминиево домакинско фолио, но резултатът от към екраниране не е особено добър).

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офертата на Gregg е мног добра :godbless:

От каде може да се снабди човек с такава кутийка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще съм благодарян ако питаш и кажеш каде точно се продават(магазин и улица където се намира)>Благодаря ти предварително :godbless:

 

А иначе ако някй знае нещо за София да казва! в смисъл къде могат да се намерят подобни кутийки или от соц нещата (магазини и улици на който се намират)

Хайде бойсове :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Електронинвест имат в каталога си цялата серия, но цените им са по-високи.

Да точно електронинвест внасят кутии за България, и до сега само от тях съм купувал.

Имат най-разни и най-различни кутии като големина и вид.

 

Адреса можете да го видите от интернет, а сайта да го намерите.. пак от интернет :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.